Prijava

Mozete li da vratite ovu definiciju. Ne zasluzuje da bude na groblju.
Ako je sam Milic to trazio, onda razumem.

Napravio sam poster - Zmaj od defenicije, koristeci Definiciju "Zmaj" Sto sam prilepio za sliku.

Ako moze razlog brisanja, Nisam kopirao, niti uvredio bilo koga. Ako moze razlog brisanja za ubuduce da znam. Hvala.

pre sekund mi je obrisan poster

molim da mi kazete zasto

Dame i gospodo moderatori, sad ste preterali.
Ovde brišete čak i pojedine komentare! I to bez ikakvog obrazloženja!
Juče sam molio odgovor na pitanje zašto mi je poster brisan, a kasnije komentarisao kako nekima odmah odgovore, a nekima (meni konkretno) ne.
U pitanju je bio poster http://vukajlija.com/zabava/posteri/7295 ("Iformatika", umesto "Informatika")
Taj komentar je brisan. Zašto? Zahtevam odgovor.

@pajkoNP

Poster je obrisan jer je nekvalitetan, a ne zato što je reklamiran. Da bi nešto imalo formu postera, mora da zadovolji uslov da ima neku smislenu vezu između slike i teksta. Tvoj poster se sveo na lepu sliku i totalno bezveze tekst, i sve poene što je skupio je dobio ISKLJUČIVO na lepotu slike, a ne na neku kreativnost teksta. To nije cilj postera. Da se ovde ocenjuju slike, pisalo bi "okači fotografiju", a ne "napravi poster".

stvarno si me smorio takvih textova je prolazilo i ranije i jos ce slika vredi nema sta text je ok moze i bolje a to sto tebi glupo isto kazem i malopre coveku merodavan je palac gore ili dole valjda jel?!

Nažalost, na ovom sajtu palčevi odavno ne odslikavaju pravo stanje kvaliteta. A da se takve SLIKE provlače po posterima i da ih ima gomila, ima ih.

ok nemoj da ti bude merodavno poster sa 50 u plusu nego sopstveni ukus ili pravilo,ako ti nisu merodavni palcevi poradi na apgrejdu sajta i osmisli nesto novo ako si vec mod.....uostalom potrudi se da vratis

Meni je neko obrisao poster koji je po mom strucnom misljenju regularan. I ja se opet zalim!

Da li bih mogao da dobijem odgovor od moderatora koji mi je obrisao poster Perspektiva, zašto ga je obrisao?

Dože, ja sam ga maknuo. Ima već poster sa gotovo istim tekstom od ranije, ako ne i dva.

Blacky, hvala na odgovoru.
Veliki pozdrav!

Sta je bilo sa onom definicijom za starijeg brata, sto je bila defka dana sinoc?

Nije definicija.

http://vukajlija.com/mladja-sestra/45753

Onda bi se i ova mogla obrisati. A stoji vec ko zna koliko. Necu da kenjam nista, samo mislim da ste pogresili ovaj put.

Ja ne mislim da smo pogrešili. Tvoja mlađa sestra nije obrisana jer se može uzeti objektivno, za razliku od starijeg brata, koji je bio isključivo subjektivan.

Moglo je ono da se gleda generalno... Ali okej, fer objasnjenje. ;)