Prijava

:)
pa je ne a...ovo-ono :)

I još jednom!!!
♥ Dule Vujošević ♥
♥ Dule Vujošević ♥
♥ Dule Vujošević ♥
♥ Dule Vujošević ♥
♥ Dule Vujošević ♥

realno, sad partizan moze da iznenadi svakoga!! kakva barsa, CSKA...kakvi smo, i osvojicemo! :D

samo jedan klub na ovom svetu celom! :D

Олеее....Тај дан би славио ко крсну славу

ма јебо вас кошарка, фудбал је ипак национални спорт. реално.

е сад ће браћа Грци да закувају чорбу :)

тхриле оле...тхриле оле...

Ne znam šta nam je nacionalsni sport, ali u košarci smo daleko uspešniji. Ili grešim? :)

па добри смо и у стрјељаштву. :-)
није то критеријум за одређивање националног спорта.

иначе, не желим да умањим успјех Партизана који је заиста огроман

evomeneevovasratturcima, šta je kriterijum za određivanje nacionalnog sporta ? I šta znači nacionalni sport? I po čemu je baš fudbal nacionalni sport u Srbiji?

Kako fudbal može da bude nacionalni sport u Srbiji??? Znamo svi da je to ribolov.

"Национални" је онај спорт који је најпопуларнији, а не онај у којем је нека нација најуспјешнија... Бар ја мислим да је тако, не знам...

Можда и кошарка може бити национални спорт, јер је по популарности тик уз фудбал, али је фудбал ипак "националнији"

Mhm, ja sam samo hteo da kažem da je totalno nepotrebno bilo šta proglašavati za nacionalno. Koja vajda od toga.
Nego, da ne spemujemo temu više, popušio bih Bou Mekkejlebu iako ima očajan šut.

Fudbal je poslednjih godina popularan, tj. bode oči uglavnom zbog kojekakvih krađa, prodaja, laži, prevara, pljuvanja i prepucavanja fudbalskih zvaničnika. Kamo sreće da je popularan po nekom fudbalskom uspehu. Jedno vreme je svaki jebeni dan na poslednjoj strani dnevnih novina bio predsednik ovaj, predsednik onaj. Tek poslednjih godinu-dve se vadimo preko reprezentacije. A klupski fudbal nam je i dalje žešće govno.

Zabole me sta je nacionalni sport, kad smo ovde uspesniji!
Kad igramo sa Olimpiakosom?

Biće zanimljivo na F4, Čiča zna zašto :)

хехе...још што постоји могућност да чича оде у Париз да помогне браћи грцима :)...

I da peva:

Είσαι στο μυαλό κάτι μαγεικό
οπου πας εσύ, θα ΄με πάντα εγώ, να σου τραγουδώ
Θρύλε ολέ ολέ, Θρύλε ολέ ολέ, Θρύλε ολέ ολέ...

Ili ti lakše za čitanje:

ISE STO MIALO, KATI MAGIKO
OPOU PAS ESI, THA MAI PANTA EGO, NA SOU TRAGOUDO
THRILE OLE OLE, THRILE OLE OLE
THRILE OLE OLE, THRILE OLE OLE, THRILE OLE OLE

Ili ti u prevodu:

Ti si u mom mozgu, nesto magicno
gde god krenes, bicu uvek ja, da ti pevam,
legendo ole, ole...

:)))

EDIT: Inače, svaka čast igračima Partizana na fajnal foru! :)

Partizan, tim koji se sistematski stvarao, iz godine u godinu igra odlično. Igra bazirana na borbenosti, iz koje proističu dva ključna segmenta u košarci (odbrana i skok u napadu) donose neverovatne rezultate... Dule će na leto morati da odbija evropske ugovore četiri puta veće od ovog koji ima u Partizanu. (Do sada su mu davali samo tri puta više)... Fenomenalan trener, sjajan motivator i taktičar. Iako ja lično mislim da bi neki igrači bolje igrali kada bi on vršio manji pritisak na njih (pre svih Rašić), tu ništa ne bih zamerao niti menjao jer, sa druge strane ne znam kako bi se to odrazilo na ostatak tima.

Ključni igrač svih Partizanovih uspeha... Dušan Kecman! Moram da ga izdvojim ispred ostalih jer njegov učinak nije vidljiv običnom posmatraču košarkaške utakmice :) Siguran na svakoj važnoj lopti, ofanzivni skok kada se promaši važan napad, poeni u odlučujućim momentima samo su neki elementi igrača koji 25 minuta igra sa tri lične greške. To je jako teško jer je dosta napada Makabija išlo baš preko igrača koji su u problemu sa faulovima. Dule je znao da niko ne može bez faula da igra dugo pa ga je pred kraj vadio na klupu kada se igra odbrana.

Još jednu stvar moram da istaknem u Duletovom radu... Vranješ je od bandere u ulozi strašila postao koristan košarkaški Bananaman koji čak postiže i poene. Igrač za koga sam mislio da ne služi ničemu osim da pojavom plaši bekove kada krenu na ulaz, jer realno, sa tolikim čudom u reketu nema mnogo prostora. Po ko zna koji put se pokazalo se da je Dule trenutno najbolji trener za mlade igrače koga imamo.

Sve u svemu, u Parizu će biti ludnica. Olimpijakosovi navijači će biti na meti Grobara. U suprotnom smeru očekujem napade od strane PSG-ovih navijača ka Grobarima (zbog onog Tuluzovog navijača). Tu su i braća Rusi... Samo da ne ispadne ono... Koga Rus brani i Kinez hrani...

Todoriću Todoriću, spremaj karavane
Da u Pariz, da u Pariz vodiš huligane!

Kaizene otvori se za jedan komad belog platna i na njemu crnim sprejom ispiši "VUKAJLIJA sa juga" a ja ću se pobrinuti da ta zastava bude okačena na Trijumfalnoj kapiji :)