Ко последњи победник 39

  1. ође велим:))
    а шта онда значи то "с"

  2. Zaboravih VES (11008 ili 11012).

  3. ја вас поздрављам, мора нешто и да се једе:))

  4. Pozdrav Zeko!
    Hello, Citizen!

  5. Nema šanse da se setim VES-a :)

    Ma zeko, podsećamo se Morzeove azbuke... svako slovo i broj ima svoj zvučni signal...

  6. Zeka je sluhista, lako bi upamtila "zvučne slike".

  7. Imaš onaj ton za poruku na Nokiji... SOS signal - ta ta ta taaa taaa ta ta ta
    (ili ti ... -- ...)
    :)

  8. Ćao, zekana mekana :)))

  9. znaci ako mi treba pomoc upotrebim "to" =]

  10. Peđa, SMS ti-ti-ti ta-ta ti-ti-ti ...--...
    SOS ti-ti-ti ta-ta-ta ti-ti-ti ...---...

  11. Vidiš Dog, krhko je znanje :)))

  12. Iš'o bi ti meni ponovo na obuku! ;-)))))

  13. Posle toga bih bio obučen... šta li sam sad onda? :)))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.