Ко последњи победник 39

  1. elektricar,tu sam,al ja ovaj deo foruma ne kapiram...mozda si bio u pravu za korenje od kose i neku corbu :)

  2. Pa naravno,otkako koristim ovaj novi bensedin od 2000 miligrama,mnogo sam pametniji :D

  3. Kolko je to u kilogramima?Deder ti meni reci sta se ovde radi,keve ti?

  4. Ništa,lupaš gluposti i zezaš krizu.

  5. Pa,to je sjajno,jos samo kad bi nam se neko pridruzio,da ne delujemo k'o neka dva sektasa :)

  6. Otkud ti znaš da sam ja u sekti?!Ko ti je rekao,mislio sam da niko ne zna!

  7. pa pisalo u bibliji iz moje sekte,"nista nije skriveno sto se nece otkriti,ni tajno sto se nece doznati"

  8. U majku mu,moramo sad da promenimo pravilnik,provaljeni smo :D

  9. Mi smo vec promenili,pre zalaska sunca moramo da budemo kod kuce,a tehnika nam je zabranjena,osim ako za cilj nema pravljenje dece....ili sam pomesao nesto sa seksom kod katolika....hmm

  10. A jel tvoj lekar zna da si ovde ili si opet pobegao bez otpusne liste?

  11. Ja se lecim narodnom medecinom,ili odem kod vraca ako je bas nesto ozbiljno(hepatitis,sida,glaukom)

  12. Pa vidim ja da si poplaveo od tih "narodnih lekova" :)

  13. mislis poplaveo u licu ko narkomani sto duvaju bronzu iza skole,kao kad smo bili klinci?hahah

  14. mora da me stezu carape....

  15. Ili si opet zaboravio da dišeš...

  16. vidis...ja o tome nisam razmisljao(znas taj vic sa Ricardom Girom i Dalaj lamom)

  17. Jok,aj pričaj...mislim kucaj.

  18. Pa,kao Krene Ricard posto je Budista,da pita Dalaj Lamu,sta je to u stvari smisao zivota.I dodje na Tibet,monasi ga upute na planinu,seljaci sa planine ga upute na njen vrh i na drvo koje raste na njemu.I kazu mu na vrhu tog drveta sedi Dalaj lama,pitaj ga sta hoces,i recice ti.I dodje on gore,vidi Lamu,nazove mu "pomoz Bog ;)" i pita ga o smislu zivota...Kaze Dalaj lama njemu..."vidis,Ricarde,zivot ti je ustvari...kako bih ti rekao...REKA"..Gleda Ricard,pa pita u cudu..."a,je li?A ja mislio zivot su dobre picke,skupa kola,skup kokain,zurke u Holivudu..."A Dalaj lama ga pogleda i kaze "Vidis,majku mu...ja o tome uopste nisam razmisljao" :)))))

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.