Ко последњи победник 39

  1. pa da pocnemo...:)

  2. dosadno mi je, pa reko malo da kuckam...jos malo ce kraj, pa ko zna...mozda opet pobedim...

  3. Pa kad mene nema vi pravite razna sranja ovde,o bludnim radnjama neću ni da pričam.

  4. ja s tem nemam nista...bludna mi je zena, a cak ni ona kurva nije trenutno tu, da se malo druzimo...nacicu utehu u Pelki...:)

  5. Koja žena,kakva bre rava,pa vi ste za posmatranje!

  6. mi smo pobegli sa posmatranja i Vuka nam je jatak...:)

  7. Nisam trebao da se vraćam,izdržao sam par dana,izdržao bih još toliko i izlečio bih se.

  8. mene su bezveze stavili na posmatranje, ja uopste nisam zavisan, ni lud, ni blesav, ni...

  9. Ma da,svi smo mi zdravi...

  10. I u bubreg...mada vi alkosi teško da ste zdravi u bubreg ili jetru.

  11. koji alkosi? mi? A to nikako...mi smo pivopije...:))))

  12. pa nije to isto...a ne...

  13. dobro vece opet

    kako su gospoda veceras?

  14. luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuda...:)

  15. Kad će ovaj tvoj da izađe iz apsa,sa tobom ne mogu da se zezam kao sa njim?

  16. kad procvetaju tikve...

  17. Ljuba vrapče i Stole Apaš...kako dobra knjiga.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.