Ко последњи победник 39

  1. Pa realno,takvu grafiku možeš da iskoristiš sa nekom mašinom koja košta ko polovan yugo i na kojoj je instalirana neka žešća igrica ili neki program za obradu slika.
    Inače nema šanse.

  2. polovan jugo je inace jako jeftin...nego mi neodgovori da li su one cene sa ili bez monitora...

  3. Bez naravno,monitori su oko 100,150 eura,zavisi šta hoćeš.Onaj od 100 je krš,a onaj od 150 je preterivanje.Asus po mogućnosti 22,ja sam mislio da je veliki,ali brzo se navikneš.

  4. Nije veliki, imam ovde benq 22 i tesko bih se privikao na manji...

    hvala na savetima...odoh da legnem i ostavljam te da pobedis...dug je bio dan...pozdrav

  5. laku noc i od mene...

    sutra pobedim ja....

  6. Laku noć.Moraću da popijem kafu...

  7. elektro sad ce 10000 ta strana, ajd napisi nesto dubokoumno...

  8. Mislio sam da je gospođa otišla na počinak?

    Čovek u svom životu juri sreću,ali ga često nesreća saplete i uskrati mu ono što mu je najbitnije od svega...

  9. ma mislila sam defku dubokoumnu pa da budes na 10000-toj strani

  10. da napises stohiljaditu definiciju....

  11. Teško,ja nikad neću dostići taj nivo...ostajem gde sam

  12. koji bre nivo, pa sve ispod proseka, vise me nasmeje tvoj komentar nego necija defka, a sve to brate sujetno, sujetno strasno...

  13. Aj pročitaj moje defke,ne moraš da ih ocenjuješ,ali shvatićeš da sam dvostruka ličnost.Pljujem po svemu i smejem se.

  14. cao leela...

    elektro
    citao sam tvoje defke i ranije, ne pljujes po svemu, nego po stvarima koje su za pljuvanje...

  15. Добро вече :)

  16. Pa sve je za pljuvanje.
    Nego koliko me dugo već špijuniraš :)
    Čekaj,jel to gospođa ili gospodin?Sad sam zbunjen...

    Zdravo pele!

  17. dobro vece predrazinjo...:)

    ne spijuniram elektro, nego volim da udjem u profil ljudi s kojima pricam procitam sta su napisali, komentare i tako, to valjda svi rade...

    ili se tripujem?

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.