Ко последњи победник 39

  1. stooooo?

    Opasna knjiga, imam je kuci procitao je valjda deset puta

  2. Ne znam,ti si nova i udata,a ja sam sam i luuuuuud,kako kaže kum,ne bi nam išlo :D

  3. ja samo menjam muuuuza...:))

  4. lud i zbunjena...ide to...:)))

  5. obicno muzevi menjaju zene...

  6. Njega niko ne može da zameni,čak ni žena

  7. iju gospodine lesas sta vam pada na pamet....

  8. svasta gospodjo, svasta...moja masta radi svasta...:))

  9. Ne moraš da nas zoveš gospoda,mlađi smo od tebe,bar ja jesam,za kuma ne znam

  10. kum ima sto leta...

  11. doso Haso kuci i naso Fatu sa nekim tipom

    -Fato bona sta radi ovaj covek u nasem krevetu?

    -Cuda radi, cuda, moj Haso...:))

  12. svaler, jel se razumes u racunare?

  13. posto sam ja dama, vi mora da ste gospoda...:))))

  14. Ja se izvinjavam na damu,nesam ve razumeo baš najbolje.

    Malo les,što?Ako ti nešto varniči,zovi vodoinstalatera :D

  15. nismo mi ni g od gospode...

    uzeo bih komp, ali ne znam koju konfiguraciju da sastavim, pa reko da mi preporucis nesto, ako se razumes...

  16. E ovaj savet je meni dao profa koji mi je držao vežbe pre jedno tri meseca.
    Odeš u neki market (tempo,metro i sl.),kupiš krompir i kupiš računar.
    Da ga sam sklapaš,ne isplati se,a i onako imaš garanciju.
    Ako baš hoćeš da pazariš odeš u gigatron ili win win,pa pogledaš.Sve je sada komercijala.

  17. gledao sam u gigatronu, skupi su u picku materinu...imam neku kombinaciju, nije losa konfiguracija, ali se jos razmiljam...Cene variraju kao lude i nisam pametan sta da radim...

  18. Pa gledaj Gigabyte matičnu,WD hard,chieftec napajanje,kingston RAM,šta znam to su neke bolje marke.Grafiku ne uzimaj preko 512 rama,to je bacanje para,pošto takvu grafičku ne možeš nikad da iskoristiš do kraja.

    Oko nove godine imali su dobrih konfiguracija na popustu,za oko 25-30 hiljada.

  19. ovo za 512 rama sam vec cuo, cak mi je i neki lik rekao da su pojedine od 512 bolje od onih jacih...

    bez monitora?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.