Ко последњи победник 39

  1. na tvoju nesrecu mogu dosta da popijem...hahaha...koliki je dobitak, ako nije tajna?

  2. pa bicu dobar jedno petnaest hiljada, kad odbijem ovaj drugi...

    ma vise...:)))

  3. lepa para...neko radi ceo mesec za te pare...nisam bio u kladzi jedno 6 meseci sugurno, mogao bih da svratim...bar mi je tu odmah ispred zgrade...

  4. pedjolino nek se javi na cat
    dobro vece svima

  5. ma nesto mi slabo idu defke, jebem li ga...

    odigrao dva listica, inace se trudim da ne lupam velike uplate, ali me danas nesto teralo, mada mi ovaj od 5000 puko, na ovom imam uplatu od 3500 ova dva 2+prvo i ovaj 3+, isplata 24500, ako usere bice dobro, jos gol...:))

  6. inter ili celsi,a?

  7. inter, kako si znao, to mi bilo ono treci par, pa gledao sta cu...:))

    neku siguricu..:)) mala kvota, ali dobro, da pojacam malo..

  8. gledam na livescoru golove, a na ta dva para su pali golovi, pa...

  9. eto dao 2 komada...

  10. dao inter golllllllllllllllllllllll...

  11. ma nemam pojma, kad si mi rekao za partizan ja pogledao na txt jos sam na zastareloj tehnologiji, mi verujes da jos ne znam sajtove za rezultate, valjda navika...bem li ga...

    evo sad pogledao na livescore pise 3-0 to lesas majstore, sad samo tamo gledam rezultate....:))

  12. maicon te izvadio...

  13. sad mi krivo sto sam nako nervozan isprozivao neke tipove za neke defke...

    jebi ga, navuko sam mrznju, dobio sam pare...:)

  14. ma ti si me izvadio, ja bih sutra zaboravio, a za par dana pobacam iz novcanika listice...:)))

    imas piva ako se nekad sretnemo koliko oces, i rostilj pride...:))

  15. bar si se istresao na netu, a ne u kuci...i ja to ponekad radim...bolje da strada defka, nego neko moj...

  16. Ova 2 dana su mi bas super, em partizan ubija, em sam ucionio dobro delo, a dobro se dobrim vraca...

  17. Dobro veče(nadam se da niko nije nervozan-pa da ja stradam..) :)

  18. bio je Javio, ali sam ga oraspolozio...Dobro vece...:)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.