Ко последњи победник 39

  1. evo čitaju se malo definicije(malo više) :))
    sinoć me konekcija zezala, ja mislila riknuo mi komp:)

  2. Idi,daleko bilo!Pu,pu,pu! Ja sam ošamućena,uspavao me "vrbopuc".Čekam da mi počne čas(za 5 min..) :/

  3. a šta ti je to vrbopuc:)

  4. dobar dan...

    jeste zivi, zdravi...

  5. vrbopuc ti je kad uzme štap od vrbe i pucka djecu po prstićima :-)))))))

  6. nasmejao si me lesas a ceo dan sam nakrivo nasadjen...:)

    sta ima...

  7. Ako nešto funkcioniše na Vuki kako treba, onda je to ova tema. :)

  8. gledao sam vaterpolo, pa reko da podelim radost sa jos nekim...ko te je iznervirao?

  9. ma sam sebe, uzeo neku lovu, radio neke instalacije sa drugovima i sve sjebo u kladionici na dva tiketa, opet partizan 2+ prvo na oba sljus..

    nema veze...zaradicu druge pare..

  10. trebao si da igras tvoj rad 0-1, sigurno bi dobio...:)

  11. mislio da bacim na dvojku na rad.... zezam se...:)

    bice dobro ako ne ispadnemo...

  12. Cekaj bre, pa i bilo je 2+ prvo, sada sam proverio...

  13. ili si ti igrao manje od toga...

  14. i u subotu isto, dali onaj autogol,sta je bilo, tako nesto i tako ostalo...

    samo sto je pocelo drugo 2-0, tad sam cekao i 4+, ma jebi ga, cim imam pare stavljam velike uplate a reko sam necu kad me busi tako...

    pauza neko vreme, to je lek..:))

  15. nemoj da me przis, nije bilo 2+...

    ne treba prziti kladionicara, nije to lepo

  16. proverio ja na teletexu, stvarno 0-2,ja izasao iz kladze pisalo o-1 dobro je ovaj drugi jos ziv..aston vila dosla 2+ prvo,jos jednu cekam 3+ da ne malerisem... dobro je ne bacam listice...:))))

    Hvala lesas majstore...:))

  17. Ipak te je izvadio Cleo jer je dao gol u poslednjem minutu...Nema na cemu, ako dobijes i ako se sretnemo nekad, plati pivo u kafani...:)

  18. ma ima da pijes dok se ne useres....:))

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.