Ко последњи победник 40

  1. Kako se uzme.. u jednu ruku da, u drugu ruku ne :)

  2. a jes, ja zaboravila da ti znas razlog..ja reko sad ces da pomislis da sam radila ensto bezobrazno (a nisam) :(
    :)

  3. molim vas bez bezobrazluka na ovom bogougodnom sajtu

  4. Нема проблема, ГМ, ја сам први за то :)))... ал ова лила видиш каква је :)))

  5. ma od nje sam to i ocekivao, al ti me iznenadjujes :(

  6. :dosla samo da se upise i javi:
    zdrafooo :)))

  7. Tek da danas "overim" temu.Poslednja!

  8. ja...ja...javio poslednjiiiiiiii

    :))))))))))

  9. JAVIO Taste de si bre smorila ona tvoja žena:)

  10. evo me Dio buduci zete, ziv zdrav i nasmejan...mnogo bre lepo kad si slobodan...:)))

  11. Držali te kapitalisti više nego što treba!

  12. Javio,aman,kolika ti kosa porasla u zatočeništvu... :)))Pozz

    Pozz i tebi,Brain :))

  13. Pozz Gogo,verovatno neću dugo da ostanem,idem da vežbam sa basistom,izgleda da smo našli bubnjara:)

  14. Ehehehe,ozbiljno se radi :)))

  15. i brada...strasno, mislio sam da nikad nece da me puste...

    a delio celiju sa nekim ludakom sto se tuko sa sinom, pa mu sin u drugoj celiji i po celu noc se deru, prozivaju, nisam mogo da spavam...

    to stvarno bilo 99 pre promena, bio neki miting protiv slobe i uapsili me za narusavanje javnog reda i mira, to ti je clan 1 tacka 1...i ta dva ludaka dole...

  16. Ti si se baš smorio:)

  17. Hehehe,važno da si sad tu,Javio-dobrodošao :))))

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.