Ко последњи победник 40

  1. bolje vas nasooooo...:))))

  2. Ala smo srećni-ko kučići :)))

    A danas sam ko niko moj bila raspoložena :P

  3. Pa,od 23 god.mi nije izašao herpes na ustima,i danas se pojavio,ko skot,a za vikend imamo žurku..

  4. Hallo,Les!
    Pa,Dio,izgledam ko da sam ljubila ringlu!Usta mi ko šarage! :)):kiselo se smejem:

  5. auuuuuuuu, nema nista gore od herpesa...:(

  6. de si lesas, sta ima?

  7. cekam da pocne pakao u areni, nisam stigao da kupim karte, pa cu gledati "iz fotelje"...kod tebe?

  8. Pozdravčić od mene,idem da spremm klopu mom princu (sinčiću),došao gladan k'o kuče iz škole :)

  9. nista i ja tako...neki moj drugar ozenio cerku nekog trenara kosarkaskog,Srzica ne znam dal si cuo za njega, Vujosevicev kum, trebao da nabavi od tasta karte, na kraju za mene nema...

  10. pozdrav Gogili...

  11. nisam cuo za njega...ma razgrabili su karte kao alvu, a kod tapkarosa dostizu cenu i do 100 jevreja...jel si igrao nesto?

  12. ma radio u grckoj, drzi onaj klub 6.25 u centru kod gradske skupstine, nije ni bitno...

    imao covek 20 komada gratis dobio, bice, bice... a danas nece, jebi ga islo mi se..

  13. islo se i meni, ali sta da se radi...odoh da gricnem nesto, pa se kuckamo kasnije...pozdrav...

  14. Dodjoh , videh, odoh!!!

  15. Сисице, ал те стегла жена, реци јој да мало попусти тај поводац :))

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.