Prijava

Ова је закон,само немој да те збуни интро:
http://www.youtube.com/watch?v=N1fUDQHM_qI
И још једна:
http://www.youtube.com/watch?v=xhAdYejcNLI&feature=related

Uf, prva je odlicna, prava thrasherska. Intro me podseca na jednu pesmu od Exodusa, ali i na Sepulturu.

Sad sam se setio jos jednog odlicnog old skul benda. U pitanju je Infernal Majesty. Kupio sam njihov None Shall Defy jos dok je Mordor radio, i to je bila kupoivna na slepo, zato sto tada nisam imao pojma ko su oni. Prvo sam preslusao album i bio je odlican, a onda sam malo istrazivao i skapirao da su prilicno uticajni u underground vodama.

Шта фали што имају наци текстовЕ? :)

Ништа,ја их обожавам. Иначе,Саша(фронтен) и Боров(гитариста) су учествовали у растеривању геј параде у Москви,оне године кад се умешало 400 козака на коњима. :)

:) sad ih jos vise volim,,, ono nacional boljsevizam i to :))) vidi gore muziku koju sam postavljao i koju sam rekao da slusam 99% je nazi xD

Hahaha... Mada meni padaju na pamet i neki ljudi sa domace scene koji su skloni idiotskim izletima, pa me ne bi cudilo da pokusaju i nesto tako. :)

Као,на пример,Часлав из Wolf's Hunger? Мени једини он пада на памет као највећа будалетина на домаћој сцени. :)

Па,рецимо,и они. Ал пијандуру Часлава нико неће скоро зајебати. :)

Kako mislis oni? Ja mislim na pevaca May Resulta i live pevaca The Stonea. Veruj mi, ima on svojih performansa koji se dugo prepricavaju posle.

Гледао сам May Result из првих редова,а онда је клавијатуриста запалио оно срање у устима и сав шпиритус је падао по нама у првим редовима.

ma ovi iz hangera su na arkoni bili keva, ne diraj mi caslava... ovi pacenici nose majce srbija iznad svega sto je jedini razlog da ih ne voli publika, inace su keva... kaj fali caslavu keve ti?

To je Milan Rakic, on to radi na 90% koncerata :)

Ништа,ја упознао лика,само чињеница је да је он ликчина. :)
________________________________________________________
Опет,мислим да је May Result успелија идеја од The Stone.

Ako mislis na May Result, samo Glad nosi takvu majicu. The Stone je siroviji, pa ko sta voli, jebi ga.

Од блека волим само неколико група. То некако није оно што мом сензибилитету одговара. Искрено,више ми одговара дет и треш метал и мало од свега осталог.

Мај Резлт је сировији, и ако је постава малте не идентична... Ја више волем Д Стоун, поготово новије ствари...

May Result nikako ne moze da bude sirovji. Imaju klavijature, a i cesto upotrebljavaju akusticne gitare. Vise igraju na atmosfericnost o cemu svedoce pesme koje su u proseku sedam minuta.