Prijava

Ali, kao sto znamo, jedan prosecan srpski metalac ce pre popiti pivo, ili kupiti pljuge i sa ortacima headbangovati uz ace of spades ili raining blood, nego sto ce izdvojiti novac za svirku ili cd...

Iako delimično delim mišljenje, moram ovo da prokomentarišem. Porediš 300-400 dinara sa, nemam pojma, 2000 koliko je koštala valjda karta za Mejdene.

Naravno, nisam ja propustio to, ali jebiga sad. Ne znači da metalce u Srbiji boli kurac za te bendove koji dolaze. Sigurno bi otišao da ima kintu, ali kad nema otići će na Kalemegdan i uz BG pivo iz dvolitarke klatiti glavu na muziku sa telefona, ukoliko podržava mp3. I ako i za to ima pare.

Nije ovo Britanija, pa da pričamo o tome da li ljudi hoće, ili neće da idu na koncerte. Ovo je Srbija. Ljudi nemaju pare, bre. Imaju ljudi koji su zaposleni, a još uvek nemaju klince na grbači. Šta je sa studentima? Šta je sa srednjoškolcima? To su svakako najbrojnije podgrupe koje slušaju metal.

Нисам се добро изразио,извини. May Result ми се свиђа управо због комплексности и мелодичности. Стоун ми некако не прија ушима,због недостатка баса.

Verovatno si upravu, ali meni MAy REsult sirovije zvuci, verovatno jer sam lud u glavu :))

Hail svi vi tu i ovde!!! :D
konacno da nadjem mesto medju slicnima, ako ne i istima(?) ;)
May Result tema, a? Domaci bendovi?
Pa, mrzelo me je da citam od pocetka sve, tako da ne znam da li je neko spomenuo/cuo za bendove Kramp, Maroth... Mozda nisam realan, ali sam malo odbojan prema Stounu, MR, Alogija i sta ti ja znam, jer su mi oni na nasoj sceni kao i Dimmu na svetskoj sceni- bogati sa kojima se ne treba kaciti, jer ce kupiti sve oko tebe i neces vise nikad nastupati (bdw, to mi je rekao Abbath iz immortala kad je ostavio BM i poceo da se bavi ribolovom) :D
Ali tu je i ono staro dobro ,,o ukusima ne treba raspravljati" :D Tu smo mi koji volimo sirovo, a i mi koji volimo i tehniku ili simfoniju :D
SLAVA!!!

Marothu je umro onaj na b.. a kramp je samo prosecan grindcore, sta ima za njih da se cuje xDD HAIL SIROVO :)

Maroth je srpski Marduk. Bubnjar je kralj nad kraljevima.

Čega se pametan stidi... :)

Ne kazem ja da volim Maroth, ali bubnjar ima toliko stamine da to nije normalno. Imaju jednu pesmu, preko deset minuta on roka 'keceve' i blast beatove.

Procitah resto vasih dopisivki o domacim bendovima... Sto se tice Caslava od Srbiju, niko ne ume da ,,nasikira" majku kao on. Sto se tice Vulfs hangera, od kako je Vlada Bleker (bubnjar) otisao, mislim da se sad zovu Anal oi, tako nesto... A sto se tice Posmrtne Liturgije... Heh... to su obicni pajseri koji bestidno plagijatorisu Immortal. Najsmesnije je od svega sto frontmena oduvek zovu Mejden, a kad su neki demo izdavali ili sta vec, ,,covek" se postideo pa mu je pseudonim bio Dragan-Pagan :DDDDDDDDDDDDDD Covek koji je hteo da bude... sta god... u pokusaju da pljune vatru sa baklje, spalio sebi lice. XDDDDDD A stoun je jednom nastupao u Rumi pre 567 godina, pa su ih zbog nemanja para i karte izbacili iz voza u obliznjem selu... Opet takva vrsta raspada i buntovnog puberteta je nekako kul... :D Sto se tice krampa, do jaja su na jedoj svirci odsvirali od korpsa, jebem li ga, zaboravio sam koja je pesma bila, znam da je sa itn bek tu lajfa. Bedak je bio sto su posle svirke otkacili bubnjara... :) Ali pozdravljam ovom prilikom Tribjut tu d nort, notorni kult, bladsed, plamen iskona, krug, 45 digriz i ostale malverzacije, tj. neafirmacije. :)

Kramp sam slusao na onoj domacoj kompilaciji death metala sa pesmom Eye of the madman. Nisu mi se nesto posebno svideli, al' nisu losi.

Dragan pagan je kommi, znam kad se prepucavao sa mrznjom iz navroga, to je bilo za smejati se :) Tok mi abaut caslavu, izgleda da sam neinformisan po pitanju nj...

A otkad je Mrznja nacista? Citao sam neke njegove izjave na nekom drugom forumu, lik to nigde ne pokazuje. Sta su se raspravljali, 'leba ti? I da, cisto da udje u zapisnik: meni ce Posmrtna Liturgija uvek da bude smesan bend, zato sto su tamo svirali Lord SLOBIKUS i Grof Drobikus...

Lordu Slobikusu je do tada bio nadimak Ker, ali su jednom prilikom dobili batina u BG da l' od skinjara ili nekih drugih blekera, pa je lord Slobikus dobio sipkom po glavi. Imao je valjda nekoliko operacija i sad nosi cvidze. A Caslav ti je ok lik sve u svemu. Jednom prilikom smo isli sa Apsintom u ns, nekog 1.12.neke godine. Vlada je dosao s nama, a rest od fulfa se pojavio. Onda je naisao behemoth pa je on malo odlepio. Pustao mi je vlada njihove probe. Sta 's... spojis coveka, alkohol i bas i eto. :) U sustini je to to sto znam o njemu + da jako smesno prica od Srbiju akcentovane padeze (samo kad prica sa svojima, ovako prica normalno).
Drobikus je u sustini ok lik. Mozes ga zvati ladovina. Oni imaju i neki industrijal projektic. Nesto kao tehno verzija Megadeta i 69 ociju. XDDD

Kad smo vec kod domacih bendova, da se cuju malo i Pancevci.

http://www.youtube.com/watch?v=-FPk8y4xrsI&feature=related

Mrznja je bio aktivan na sajtu rasionalista, on je "nacista" od ranih dana kolko sam shvatio, mnogo je gotivan lik, i zdrav u glavu... Od kad skinsi i blekeri peglaju druge blekere? o.O Nije mi bas najlogicnije jebem li ja tog Slobikusa i sve zivo...

Sto bi glasio jedan moj slogan: ,,nije sve u mrznji, ima nesto i u ubijanju" :) Sto se mene tice, smatram da skinsi nisu bas najbolje razumeli taj pojam Skinhedsa, arijevske rase itd. A pojam nacista treba razdeliti na nacionaliste (u cemu nema niceg loseg- volim svoju zemlju i svoj narod. volim komsiju svog koji nije kao ja, sve dok mi ne dirne ono sto je moje), i na fasisticki deo (u kom ima losih stvari koje prevazilaze ,,pubertetske vragolije")...
A sto su se ovi peglali, pravo da vam kazem, nemam pojma. :)
ps.- imaju i oni komercijalni naci-nesto-nesto, koji nemaju pametnijeg posla ili su nezreli, pa skrecu paznju na sebe, plujuci po drugim stvarima o kojima verovatno nemaju pojma, nego su culi tamo negde nesto.

Lik je promenio ime iz kera u slobikusa jer su mu neki drugi nsovci otvorili lobanju i sjebali vid? zajebano...