Fantasy Vukajlija World Cup

  1. сморио сам се. одустајем. можда ми сутра стигне мејл

  2. Па мени сад није интересантно да правим 2 тима.

  3. Мени једино због другачијих правила. Али некако ће се изгубити драж...

  4. Оно прво и не рачунам као неку игру јер нема неких правила осим 1 играч из једне репрезентације тако да се може лако саставити јак тим. Овде је 2 играча из једне реп. али имаш одређен буџет и 23 играча. Мени се више свиђа и игра и изглед али ко неће, не мора.

  5. Poslao sam kasperkazu.
    Ja neću praviti još jedan tim,možda je taj drugi sajt i bolji možda i nije ne znam ali emocionalno sam se vezao za Kokejžnse. :))

  6. Ја убацио Етоа умјесто Форлана. Кажу да се и он повриједио. Јеботе, пола почетне екипе ми је отпало од кад сам саставио тим! Од наших, на списку ми је Коларов, тако да, Коларову, ако ово читаш, чувај се. Шта да ти кажем...

    :-)

  7. Poslao sam kasperkazu.
    Ja neću praviti još jedan tim,možda je taj drugi sajt i bolji možda i nije ne znam ali emocionalno sam se vezao za Kokejžnse. :))

    Како 'оћеш, овај други је баш добро урађен :)

  8. Па нисам ја за џабе ставио Лунета. Бар знам где ћу да га нађем да га давим ако засере :)

  9. Ljudi, lepo je to što postoji i drugi sajtovi...al već kad smo se skupili ovamo, ajmo svi tamo...u Srba vazda neka deoba :)

    mislim kako hoćete...ali ja sam za ovo staro, ma kolko ovo drugo bilo bolje...

  10. Ма људи, пичимо сви ово, нормално! Мада ко хоће нека се учлани и овамо, ништа не кошта, а игра се једном у 4 године. :)

    Кад је сезона у америчком фудбалу (НФЛ), ја играм и по 3,4 фентазија...

  11. Ljudi, ja se prijahvio i tamo...

    Nego ne dam obelixovu i moju igru...ne dam :)

    igre se nastavljaju i na ovem sajtu :) sg ću se logiram...

  12. Hehe, ovo je prava liga, sad nas je dvanaest...veoma sam zadovoljan odzivom :)

  13. Jel mogu ja da sa ovom istom ekipom učestvujem i u drugim privatnim ligama ili moram da pravim novu?

  14. Ja mislim da možeš :) (zato je valjda ono (s) kod View my league(s)).
    Mislim da sam na početku čitao da može...javi dal ti uspelo.

  15. Videću sutra, ovaj što je trebao da mi javi šifru izgleda zaspao. :)

  16. eh...težak je život nas umetnika :)

  17. Samo da javim da je uspelo, može da se učestvuje u više liga sa jednim timom. :)

  18. @Dvajt

    Pa to im je super opcija. Kad tvoj tim izduva, zajebavaju te u vise razlicitih liga. :)

  19. Ja imam potpuno poverenje u svoju momčad. :)

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.