Fantasy Vukajlija World Cup

  1. Jel igra neko fantasy SP na Fifinom sajtu?

  2. http://vukajlija.com/forum/teme/10342

    Ево ти па нам се придружи ако желиш. :)

  3. Upao..

    Srecno fantasy Vukajlijasi..

  4. Ako si upao i na obelixov sajt dobro nam došo i tamo elektromanijače :)

  5. E, nisam mrzi me da rsdim na oba fronta. Razmisljao sam i da upadnem na b92, ali sam odustao. U svakom slucaju, hvala na pozivu,..

  6. E, je li igra neko ovo?
    Ja sam samo ovde registrovan a izgleda da je zurka na fifinom fentaziju, jebiga.

  7. Играмо, играмо. Мада је онај некако занимљивији, боља правила. Није касно да направиш и тамо тим.

  8. @caskerkaz

    Igra se.Meni je veća žurka ovaj prvorodjeni fantazi.Al' dva su baš po meri. :)

  9. Ma žurka je svuda...volim ja ovaj underground sajt, al dal ću imati uspeha, to je već drugo pitanje...koga je usralo da ima Markeza? :)

  10. mislis da je userivanje za markeza ili je znanje:)? mene usralo i za markeza i za dzerarda, nisam znao koga da stavim.

  11. More, Abidal me opravIo opasno, ne znam odakle mi za njega 6 poena.a Mesi onol'ke šanse i samo jedno poenče...nc,nc,nc.

  12. e stvarno gledam sad na jutjubu, kako brani Nigerijac, on mi rezerva posle Kailjasa i Serensena :)

    svaka ti čast caspere, ali ja te za sad verno pratim...drugi sam...stvarno si ga ubo s Markezom i Džerardom...

  13. Свака част, Касперказе!

  14. Ја сам ладно други.
    Чувај се Каспере! :)

  15. Hvala Vlajko :)
    Stivene, da nisi ubacio onog Grka svasta bi bilo. Danas tvoj Kaka protiv mog Majkona, do sad je bilo pravilo da odbrana donosi poene :)mada ne bih se ljutio ni da Majkon asistira Kaki, jer mi igra danas i onaj maneken Ronaldo.

  16. пи јеботе. како сам ја лош, и у једној, и у другој лиЗи. али тек сам сад сконто како се уствари игра овај фантази. ваљда ћу на следећем европском првенству у Пољској и Украјини бити бољи :-)

  17. nema na čemu kaspere :)

    i ja ga, evomene, skontavam polako...biće bolje drugi put, mada jedva čekam današnji dan jer mi najjači aduti sad igraju :)

  18. Ја сам мислио да ће Грци са свима одиграти 0:0. Мораћу да га мењам. Зато ћемо на оном другом фантазију да водимо борбу за претпоследње место... :)

    Влајко, Евомене, има још времена, може свашта да се деси.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.