Fantasy Vukajlija World Cup

  1. Podsećam ljude da sutra između 18h i 20.30h obave transfere na ovom fantaziju (valjda se ne varam).

    Može, Stivene, mene danas izvuko Majkon :)

  2. Колико измена можемо да направимо?

  3. Evo sad upravo gledam :) javiću!

    Kaspere, svaka čast, imo si i Majkona :)

  4. Radi se izgleda o ovome:

    On completion of the Group stage, each team will be permitted to make up to 5 transfers in total throughout the remainder of the tournament. Points already scored by your players will not be lost, and you will not get points scored by your new player prior to the transfer being made. Transfers can be made at any time after the Group stage is complete, although will only count for games that kick-off after the change has been made. Once the transfer window is open, each team will be permitted to select up to 3 players from any country.

    Ajd da ga rastumačimo zajedno...al izgleda sam palio narod bez veze, nema transfera dok ne prođe grupna faza.

    Obelixe? :)

  5. Имамо 5 измена док траје групна фаза. Можемо да мењамо кад год желимо. Ја сам тако схватио.

  6. Razbiću vas k'o pičke! :)

  7. Погрешио си фантази. :)

  8. E, pazi sad Stivene, ja mislim totalno suprotno...mislim da možemo da menjamo tek posle trećeg kola...

    jer iznad sastava tima piše ovo:

    * TRANSFERS ARE PROHIBITED UNTIL THE END OF THE GROUP GAMES*

    a kakvi su pa ovih 3 igrača u zadnjoj rečenici, mada možda je tačno i ti ovo što pričaš...uostalom videćemo sutra posle 6.

  9. E bas sam hteo da vas pitam u vezi izmena. Znate li sta je sa Bufonom, brani li sledecu ili je aut?
    hvala Vlajko , turio ga Majkon , imao si ga i ti, lepe poene nam doneo.
    Francky, koji je tvoj tim?

  10. Ma Majkon legenda, znao čovek da sam ga definisao ovde, pa mi vratio :)
    Meni još sutra Kasiljas u igri...nadam se da će da opravda očekivanja...

    Za izmene ne znam, mora da pitam Džimija da prevede :)

    ja sinoć nisam gledo Italiju, ali pogledaj ovde šta piše:

    http://www.abc.net.au/news/stories/2010/06/16/2927900.htm?site=sport&section=football

    http://edition.cnn.com/2010/SPORT/football/06/15/football.world.cup.buffon/?hpt=Sbin

  11. Ја му послао ПВТ. :)
    Размишљамо слично. :)

  12. Veliki umovi naravno, slično razmišljaju...mislio sam se i ja PVt da mu pošaljem, al reko ajd Stiven će :)

  13. koliko sam ja skontao, a tanak sam sa engleskim , transferi su moguci tek posle zavrsetka grupne faze takmicenja.

    nisam procitao tu defku, sad cu.

  14. е, и мени је игро Мајкон, одох сад да видим колко је бодова узео

  15. Још једном сам прочитао, мислим да сте у праву.

    Ја сам најеб'о са Грком у одбрани, има да их набуше сви редом.

  16. Стивене, у тебе узимам слику са аватара и стављам је на слику за Фејс!
    Који лик је Кузма, брате мили, хахахахаха

  17. napisao bih ti koliko je bodova uzeo ali ... nije za pisanje:)

  18. ау, 8 бодова, није лоше

  19. Ја сам најеб'о са Грком у одбрани, има да их набуше сви редом.

    Sve sve ali gde ti Seitaridis pade na pamet? :)

    transferi su moguci tek posle zavrsetka grupne faze takmicenja.

    Ma to je!

    Ovako sutra su oči uprte redom u Vilju (imaju ga čak šestorica), Ćavija (trojica), Kasiljasa (dvojica) i Pujola i Toresa po jedan izbor :)

    Ja sam ga usrao redom sa Forlanom, Kaluom i Etoom :)

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.