Predstavite se!

  1. Lepi Gumeni,do bola.A od bola sam ja lepsi,cisto da se zna :)

  2. ha ha ha gumeni, bol, pa duncan ferguson, nastaviti niz....? ?? ? marija serifovic??? hi hi hi

  3. Ovo je bilo nisko kao Baja,tuzicu te gumenom.Mi smo,bre lepi ljudi,kakav mario serifovic.

  4. jeste, jeste, i mene moja mama tjesi kad treba :)

  5. Samo ti tesi nas na ovoj temi,pa ce te banovati uskoro :)

  6. ali zato ste pametni, zar ti nisu rekli da ljepota dolazi iznutra.
    moram priznati da me duncan najvise zainteresovao sa svojim def :p

  7. :stidi se i bezi u cosak:

  8. Haha Duncan opet muva nešto :D
    Ja slušam Sinana i mnogo sam kul zbog toga.

  9. Ja sam socket i povezujem aplikativni i transportni sloj...

  10. Ja sam Jovana,i volim da dajem injekcije i da vrsim punkciju vene,tj. da vadim krv,naravno drugima...

  11. Ћао,ја сам ЧИЧА,алтерего Растка Поцесте...али онај прљави дио ;)

  12. Ја сам Антикваран, Сека Алексић ми је десна рука. :Р

  13. Zovu me Cule, inače se zovem Nikola, egzistiram u Kruševcu, imam 17 leta..itd.itd. =)

  14. r00 skraceno od kangaroo. :P Zovem se Svetislav imam 18 godina i ništa pametno ne radim u svom životu. Mogao bih sebe hvalti, ali mi je mrsko. :P Sve što vas interesuje slobodno pitajte. :)

  15. Hola, ja sam alter ego jednog lika, zovem se sixpack, volim da konzumiram alkoholno pivo, specijalno dobro podstiče rast trbušnih mišića.
    Pošto sam ovde incognito, želeo bih da tako i ostane, doduše, sad shvatih da admini imaju moj mail :D

    Admini, I trust in you!!!

  16. sixpack je onaj bend jedan.

  17. и филм исто :)

  18. haha, dodajem ga :D

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.