Predstavite se!

  1. Ja ime ne mogu da kažem... A prezime ne smem...
    Mogu vam reći da sam 91. godište, i iz Loznice sam... ;)

  2. Miloš iz Kruševca...Završio II razred pravno-birotehničkog smera Ekonomske škole, ali ću ipak da studiram psihologiju ili filozofiju. Volim fudbal, pasionirani sam navijač Barselone, slušam domaći hip-hop...Najvažnije je tu ;)

  3. Ja sam masa i masa je ja.

  4. Ћао, ја сам Јогурт и волим столице на расклапање.

  5. ja sam marilyn i skupljam minuse

  6. Ja sam matafaka i ja sam alkoholicar.

  7. Ћао, ја сам Јогурт и шверцујем шпорете из Мађарске.

  8. Погледајте упознавање из 2008, људи само што урино културу нису остављали а ви се стидите да кажете и име :)

    Успут Ја сам онај који Јесам!

  9. Ja sam Hana . ´ 97 godište , vodolija - lav , imam žestok writer ´ s block što se tiče definicija . Živim u Žarkovu .

  10. Ja sam Vladimir iz Kragujevca, 93. sam godište :)
    Pozdrav!

  11. Ћао, ја сам Јогурт и знам азбуку уназад.

  12. Ćao,ja sam Dilan volim devojke sa košmarima...

  13. S obzirom da mi je alkohol isprao mozak , ne sjećam se jesam li već pisao ovdje!

    Zdravo , ja sam Dioklecijan i volim kuhano meso.

  14. Ćao, ja sam Storma, i ja sam luda. I tako. I neću se svađam. I tako. I ja sam dobro dete, uprkos onima koji misle suprotno. Ko je lud, budi mu drug. Refrešujem stranice da bih uživala u trepćućim promenama gugl reklama. I tako.

  15. Cao, ja sam Ivan . gg wp ...

  16. Здраво свима, зовем се Урош!

  17. Cao, ja sam Vito :D. '94 godiste, iz Prijedora (BiH) nadimak po Clash-ovoj pjesmi. Ne volim emose, neonaciste i pretjerane sabane. :)

  18. Здраво ја сам Марко, и имам проблем с алкохолом....нема га више :(

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.