Predstavite se!

  1. Pa da, ima ljudi koji se pogresnim stvarim dice.

  2. Definitivno :)
    Moj komsija se dici time sto mu je peder ponudio br. telefona u tranvaju, on smatra da je to dokaz da je lep i seksi. Ja smatram nesto drugo.

    (off the record: SALIO SAM SE ZA SEKSISTU :P )

  3. Trnvaju?
    To leti? :D
    (nadam se da mislis na tramvaj)
    Ha!U svakoj sali pola istine.

  4. Auu kurac! :)
    Zajeb, mislio sam na to sto ne leti, vec hodi po sinama, al' eto omaklo mi se :P

  5. Iju, ne psuj bre! :D
    Ae, oprastam ti grehe, bez sad na Zdravo, Marijo tri puta i Oce nas pet puta.
    Na kolenima.

  6. zdravo ja sam figaro, bavim se sečenjem repova jazavičara, a u slobodno vreme hranim oposume.

  7. Ijao, pa ti bi bio dobar za moje kovrdže figaro!

  8. Ја сам Крагујевчанин и ја сам из Крагујевца.

  9. А шта ти је са Пожаревљанином и Свилајнчанином?

  10. Ја сам Марина. И тако...понекад сам фина...и тако...

  11. И мени је нешто сумњив.
    Који ли је ник следећи?

  12. Манки, контам да ће бити Нововарошанин, али то су за сад само нагађања :). А цео тај фазон ми није нимало занимљив, шта више смара!

  13. Ја дајем виртуелног сома на Крушевљанина. :)

  14. Ја бих волела да буде Ирижанин...Ириг ми је одувек био симпатичан...:)

  15. А ако је Футожанин, онда је проваљен. :)
    Идеја је супер, али реализација...

  16. Ае, отворите тему на форуму па да се кладимо :)

  17. Ne razumem , u cemu je fazoncina?

  18. Ja sam neki nebitan lik ,zivim svoj nebitan zivot u nekom nebitnom gradu.
    Volim jedan bljesteci pogled , jednu zabačenu šumu i malu brvnaricu sa tremom , okruzenu visokim drvecem.

  19. Ja sam Andrija , volim sladoled , viski i fudbal.U horoskopu skorpija , real lifeu sladak i umiljat ko mace ,moz na leba da me mazes. :)

  20. Megi ovde, dupla rospi... ovaj, skorpija, sponzorisani pokeras - nocna smena (skinuli proxy sa Vukajlije, pa cela smena ubija dosadu ovde xD)
    Pored kocke sam i profesionalni fotograf, to mi je dnevni posao... i tako... nista posebno... vise "lurkujem" nego sto postujem, tako da postoji mogucnost da postujem jednom u godinu dana, zavisi od tema na forumu... nikad se ne zna, mozda me pretvorite u spamera xD

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.