Prijava

Име: Наталија
Презиме: Бјековић
Датум рођења: 10.06.1994
е-маил: Ната4мика@гмаил.цом
Надимак: Ната.

Ime: Natalija
Prezime: Kuznecova
Datum rodjenja: 7. 06. 1994
E-mail: ruskinja94@gmail.com
Nadimak: Nata, Nana

vid, sve omladina jebote...

Несхваћена, сти из Лазаревца? :)
Буксно, на млађима свет остаје :)

Буксно, на млађима свет остаје :)

ma jeee, sve što smo godina gradili, vi ćete za sekund da srušite!:)

ma jeee, sve što smo godina gradili, vi ćete za sekund da srušite!:)

Јееесте, много смо неспособни :)

ma jeee, sve što smo godina gradili, vi ćete za sekund da srušite!:)

Немој тако, има нас честитих овде! :)

То све што је рођено за време рата и светског првенства 98 не мож да буде нормално да јебе оца! х))

за време рата и светског првенства 98 не мож да буде нормално да јебе оца! х))

još ako su začeli za vreme mijatove prečke...izgubljena generacija...

još ako su začeli za vreme mijatove prečke..

Ајде рат и мање више, али под ОНАКВИМ стресом да се зачиње дете... Изгубљена дефинитивно!

Ime: Имам
Prezime: Имам
Datum Rođenja: Неупамћен
E-mail: Имам
Sex: Хоћу
MSN: Имам
Skype: Имам
Надимак: Имам

Лололо, нисмо толико млади :(
Ми смо мало раније, за време санкција:))

za 3 godine kada sretnes dobru ribu u izlasku i pitas je koje je godiste a ona ti odgovori 2000. :/ sve ti jebem kako leti vreme

Ivan, 1989 god, Podgorica, pravi dosadnjaković, smarač i tako to. Nisam duhovit i uspio sam da se navučem i na Vukajliju - uglavnom čitanje. Ja čitam.

фаустино, жива истина...

'84 sam godišće, ne rodih se prije da budem pionir, šteta!Volem žene, ženine prijateljice, a bogumi i ćerke, iz Banja Luke sam, Krav Maga mi je način života, završih jedan fakultet, a drugi silom prilika upisah. Toliko od moi!

Аксентије Јоаким Мандушић (Миленковић), зову ме како стигну, то су моја уметничка имена.
Комуниста, 95 годиште, идем у гимназију у главном граду Републике. верујем у Бога иако сам комуњара али ја сам друга прича. Слушам рок н рол, 60,70 и алтернативне бендове, наше, као и екс ју. Боб марли је на посебном месту. Бавим се музиком, свирам клавир и гитару у једном бенду који ће бити познат за који мјесец. Волим поезију, али највише кратке приче, које и сам пишем. ТО сам ја! Да , и сексуално неписмен. Носим наочаре ко хари потер, личим на њега тако кажу...

Моје име је Вук. Имам 16 година и живим у Београду. Идем у гимназију, тренирам ватерполо, свирам гитару и свирам у једном бенду. Верујем заиста у Бога и прави сам српски православац...мада нисам много религиозан. Волим једну особу и надам се да ћемо бити још дуго заједно. Планирам да се бавим нечим посебним. Доста се занимам и за историју и етнологију а поред тога и филозофија, географија, стрипови, словенски језици, теологија и уметност. Политика ме веома занима, али ово што се у Србији дешава није политика него циркус...што се тиче политичког опредељења, уставна монархија. Хуманиста сам, циник и реалиста.

Идем у гимназију, тренирам ватерполо, свирам гитару и свирам у једном бенду.

Бавим се музиком, свирам клавир и гитару у једном бенду који ће бити познат за који мјесец.

Како смо само самоуверени :)

Хаххахахах его плус! Шта да ти кажем. Мада и даље себе доживљавам као Ричардса...свирање само из љубави према музици.