Predstavite se!

  1. E i ja sam u bendu zvanično od sledeće subote, samo što ne sviram već se derem.

  2. Могли би да промените име ове теме у: Престравите се осталим члановима сајта.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ја сам, иначе, рођен у породилишту 1982. године. Било је то у четвртак, у 8 и 15 ујутру, био је јесењи дан. Имам и завршен факултет (богме, требало је све то озидати како треба), свирам гитару (трудим се да будем као Влатко Стефановски, али сам више као Горан Бреговић), пишем и компонујем песме (боље него Браја, Мили, Марина Туцаковић и та екипа), бавим се спортом (играм фудбал, нападач сам и трудим се да будем расан као Пантела), разумем се у све и ни у шта друго.

    Осим што имам тај проблем да људи слабо имају разумевања за то што се ја разумем у све и свашта, а и што такође имају и мало разумевања за моју личнос', ја и немам неких других проблема у животу.

  3. Ćao svima, ja sam Mona. Varala dečka - jesam.

  4. Јеботе овде сви нешто свирају. Све неки бендови, музичари, курци-палци, историчари, пијанисти, песници, текстописци, аранжери, басисти, гитаристи, комунисти...
    Што не направите један велики Мега Микс Бенд и певате неке песмице заједно.

  5. Ја сам Рудивоје и провлачим се кроз кључаонице.

  6. Ja sam... a možda i nisam ..

  7. Ja sam Filip od Spasojevica, volim drkat' gitaru. NE SVIRAM ZA PICKE !!! Rojden godine bozije 1994. u Beogradu. Ziveo gde sam stigao, sad zivim u Mladenovcu. Zovu me Kornjaca od vrtica i vise me ljudi poznaje po nadimku nego pravom imenu. Gimnazijalac sam, godina treca. Iza sebe imam 4 godine odbojke(ko klinac) i 6 godina rukometa. Slusam najvise skandinavske djedomelodicare. Mrzim gansnrouzse, Sles je gej, Jari jebe majke i mrzim pavr metal.
    EDIT: U bendu sviram sam jer je to licnopersonalni bend!!! I jebem.

  8. Ja sam pank-roker mada me neki zovu i park-roker zato sto idem po parkovima dje se napijam i rokijam hahaha. Addujte me.

  9. Šovijek iz naroda. Volim pesme od Adila i Dženana.

  10. Ја сам сова јајо. СОВА ЈАЈО!

  11. Ja sam Valsinarb90, najkul osoba u univerzumu. Zato i ne znam šta tražim na ovom opskurnom mestu. Vi ljudi, treba da odrastete, treba da sazrite. Prekinite da čitate moje definicije. Prekinite da im dajete pluseve i dodajete ih u omiljene. To je pogrešno. Pogrešno, kažem vam! I vi znate to.
    Bežite od mene! Zašto ne mogu da se logout-ujem? Ne mogu, nešto me zadržava! ZAŠTO?

    Niko od vas nije u pravu... čak ni tiiii. Ali ipak te volim, čoveče. Dođavola, volim te. Zašto me ne voliš za uzvrat? Volite me. VOLITE ME!

    Ja sam guja smrti. Verujem u ništavnost. Ne postoji svrha! Ne postoji razum! Svi ćemo da pomremo! Jer ja sam novi Bog, okrutni i osvetoljubivi bog, koji ima mnogo penisa i svaki od njih ispaljuje spermu drugačije boje u hiljadu erekcija od kad je sveta i veka!

    http://i575.photobucket.com/albums/ss191/Valsinarb90/Lookofdisapproval.png

    Uhmm... Ok, ćao.

  12. Как'а си ти психоделија од човека. лололо
    Издржи Брано! Србија је уз тебе!

  13. Ја сам Дучели, син Фабриција и Лиће, живим у малој кућици од дрвета покрај Фиренце, често се дружим са Петрарком, идемо на пиће у кафану где слушамо Тому и поред тога што разбијамо флаше о главу немамо ни један ожиљак. Често блејим на лимунду и продајем ствари које ми тетка шаље из Немачке. Понекад одем и код ње па свратим и до Моцарта.

  14. Predlažem svima koji su ovdje okačili nešto da to prebace u sekciju O sebi na profilnoj stranici. Članstvo u nekom bendu žemo se preskočiti, od sad se podrazumjeva.

  15. cao svima. ja sam rusticni sobni civiluk. sjutra cu da budem cajnik za zaleni caj.

  16. selenijum
    Jel može lajk?

    Daj sliku u toplesu i odma dobijes lajk lololo

  17. pokaži im onaj kurčić sele!

  18. Pa da te srčka strefi, ne mere! Prvo lajk onda slika, znaš već kako to ide :* awwwww