Predstavite se!

  1. Moje ime je Milan,imam 13 godina,rumeni su mi obrazi,volim jabuke i moju baku.

  2. Pozz zovem se Jovica iz Kladova sam, ucim visu poslovnu, volim svez vazduh i trening,

  3. Visoku poslovnu valjda.

  4. Zoran. Ne nosim veš.

  5. Zdravo. Onaj što sam te jeba

  6. Zdravo! Zovem se Ranko i radim zdrvma. Nevin sam.

  7. Zdravo! Zovem se Goran Djukić dolazim iz Bugojna. U slobodno vrijeme slušam krajišku muziku i igram uz Glamočko gluvo. Njegujem tradicionalne vrijednosti i želim da upoznam sebi sličnu osobu.

  8. Moje ime je Međedić Lino,
    svaki dan pojebem dete fino.

  9. zovem se hajrudin i pretendujem na mjesto moderatora
    EDIT: IZBRISANA SLIKA, KLASIČNA PROVOKACIJA KA DISKETNOM ALI ON JE OTIŠAO, A JA NE MOGU DA ČEKAM, DAKAKO

  10. hr.wikipedia.org/wiki/Poremećaj_hiperaktivnosti_i_deficita_pažnje

  11. Zdrawo, moje ime je Slaviša živim u Maloj Krsni u horoskopu sam jarac, bavim se poljoprivredom, a usput i držim jedno malo preduzeće na Sejšelima. 27 mi je godina redovno vežbam, i zanimaju me diskusije o spoljnoj politici uz ispijanje čaja, jer zbog pretiska kafu ne pijem.

  12. Miloš sam, nisam vise narkoman. Al bas sam u kurcu

  13. зашто више ниси наркоман????

  14. Ja nisam kao svi. Ja sam onaj 1 % za koji proizvođači kondoma ne garantuju stopostotnu zaštitu. He.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.