Prijava

Ovde bi članovi ovog sajta trebali da predstave svoje pravo ime,prezime...

Ime:Jovan
Prezime:Vukadinović
Datum Rođenja:11.08.1995.
E-mail:@nadlanu.com
Sex:Muški
MSN:
@hotmail.com
Skype:**virus
Mesto:Niš,Srbija
Nadimak:Joxy

Ko bude pomenuo MySpace ili FaceBook sada u ovoj temi, strada će... od pingvina.

OBRISANO

gagana25 drago nam je, ali najpre napiši neku definiciju, ima vremena za upoznavanje :) prijatan boravak na sajtu.

ja se zovem jelena i volim da jebem ljude u mozgovee....muahhahah...

ja volim da ga primam u mozak...prvo lepa trepanacija a onda udri,onako vlažno sluzavo,pecne struja s vremena na vreme..

A ja volim da uzivam na ovom sajtu, da se smejem, da procitam nesto zanimljivo i korisno. A ne da citam definicije i komentare retarda...

Ретарди пишу најбољшије дефиниције.
Иначе, ја сам Мирко Бабовић, и бавим се чамцима.

To nisu retardi, to su ljudi sa posebnim potrebema :D i prohtevima

Skitnice ti ne voliš u mozak da ga primaš? Mada dobro kapiram,sa retardima je to zgodnije,manje neurona znaš,manje struje,ne može davaocu da se desi efekat roštilja na spolovilu...
Vlada Mauzer je bio u pravu!

awwwww mwaaaaa!!! sto wojim kad si taaako naewekrisani maweni! awwww!!! MWA!!! A i mi wetardi smo taaaaaako cooool bweeee! AWWWWWWW!!!

Marko Jovanović,Niš,škola O.Š.,,Kralj Petar I''Niš,VII-1 Maxy 1995.godište Ž.Stanica

Gvozdenovicu, nisam mislila na tebe, nego na CHUPAWU, a ti shvataj kako hoces... Ne razumem zasto mi se tako obracas. Ali, u stvari, nije ni bitno.

radim ko varnosnik,
zivim u sloveniji,
volim zene i cure
volim se druzit sa rajom,
nemam curu za ozbiljnu vezu i netreba mi,
volim komunikaivne osobe i
osobe koje znaju za salu..

@skitnica
Što si bre na kraj kauča? :) Otkud ja znam na koga si ti mislila,malo sam se zezanjem branio baš nisam bio nekulturan. :)
Ajde daj mu ga malo..

Ja sam za mir u svetu i volim sve sto vole mladi!

Ja sam mala i neiskusna na većini polja života, al učim u hodu. Imam i facebook i myspace profil (pa šta!!!!). Deklarišem se ko osoba koja sluša rock, al' igram na stolu uz grand muziku... Realno, ista sam kao i svaka druga devojka na Balkanu (lažem, pušim i varam na ispitima) i šta mi možete?! :D

Nista! GO GO GO Mocca!!!:D