Prijava

A ja imam psa koji mnogo hrče!
Inače volim sve što vole mladi,skupljam salvete i važeće novčanice a slušam uglavnom muziku...

...i ja slusam muziku vecinom, a pored toga i kevu i caleta kako vicu na mene povremeno, komsije kako se svadjaju...svasta nesto! :-)

ja skupljam stare pare.imam mnogo vrednih,bogatstvo

Sad ozbiljno, ko se zajebava? :)

Zovem se Albert Hofman, rođen sam na Jamajci. Tata mi je Actečko polubožanstvo, majku nikad nisam imao, ali nosim se mišlju da uskoro nabavim jednu. Volim svašta, mrzim isto tako. U horoskopu sam, kao što svi znamo, vestern iz sedamdesetih, podznak šalteruša. Živeo drug Hitler!

pogledajte na mom profilu ko sam i sta sam,tamo otprilike sve pishe!
Pozdrav !

Koji dupli nalozi jebote...

Ja sam Laza i ja sam bodybuilder.Punim se proteinima,kreatinima i amino kiselinama.Guram 148kg iz bencha sto je impresivno jer sam visok 180cm i tezak 85kg al bicu sigurno tezi i jaci u buducnosti.
Mnogo sam dobro gradjen i to je to.

Ja sam Nevena(paz` da vam ne kazem prezime):).Zivim u Kragujevcu,sto mi je jako krivo,jer nemamo Mc Donald`s.:-(...Obozavam zivotinje,a rado ih i imitiram:)(sto zgrazava sve oko mene:)),A da!Narocito macke,zbog kojih umal` da zavrsim tamo gde treba(na psihijatriji):).Lenstina sam i zgubidan.Na Vukajliji sam,jer nemam pametnija posla.Verujem u horoskop i ostale karababavjestice...:)U skoli sam alfa muzjak,jer mogu svima da oborim ruku.:)Toliko od mene,za ostale informacije,moz` da pitate,ako me nadjete na forumu...

Zovem se Milan, prezivam se Nedic.
Zivim u Zemunu i ne podnosim Grand Paradu...
Uglavnom setam po Beogradu i ne podnosim bas najbolje alkohol.

Nisi, nisi ti dupli nalog.

a ti nisi muzicar .jesam ovaj nisam .pa jesi ili nisi.sad cu ja samo tetki da odnesem lek .muzicari koji piju.

Ja sam Snezaa.Zovu me Snezooo. Tiha sam mirna povucena i dobra kao lebac.Slusam domacu zabavnu muziku a najvise volim da slusam EKV.Volim da citam i da se druzim itd.Pozz svim dobrim ljudima

Dobro, Snežo. Dobrodošla na Vukajliju! :)

A sada napiši par definicija i možda te dočekamo na čet...

Hvala na dobrodoslici.POZZ OD MENE

Ja sam Gvozdenović i smisao života mi je poštovanje Gospoda.

ja se zapravo zovem Dragica ali me sramota imena pa se predstavljam kao Branka. I to ne samo na netu :D

Ja uopšte nisam Kurd, čak i ne ličim na Kurda...ja sam Srbin, a tako i izgledam.