Prijava

da, on je piroliza xD

Nekee ljoodee kazhoo da sam zeeljaw...nemam poyma zashto... A ooostalom i ne zaneema me bash poono toodje meeshljenje, tzeneem samo swoye... Smatram da sam naypametneejee, nayswadjee i oobedljeewo nawepshee, ee to sa wazlogom, a onee shto meesle dwogacheeye su gloopee i to je cheenjenitza... Woleem samo sebe ee yosh ponekog.
Ne woleem masne ee roshawe metaltze, wepewe, tzrntze ee tzeeganee. Takodje ne woleem ljoode koyee smrde ee koyee soo roozhnee.
Woleem tzetzoo, meelana stankowitja, tokeeo hotel ee deyweed getoo, a ee yosh ponekog, mrzee me da nabwayam dalje.
Pozeetj wozeetj keesweetj:D

Cao svima ... Goran ... Prezime nije potrebno niti vazno
Nik Prometej: Veliki sam namcor i inatdzija a posebno prema sebi.
Trenutno (vec 20 godina) u inostranstvu (Austrija) ali posto se kaze da je "kod kuce" tamo gde srce lupa rekao bih da sam iz Sumadije (okolina Kragujevca)
Sta jos reci ... 27 godina star ... ovan u horoskopu ... ni kuceta i maceta ... vuk samotnjak.
Ako nekog nesto zainteresuje neka pita.
Ne dajem garanciju za odgovor

Ja sam jurodiv, post i molitva su mi smisao života!

Ja sam Vuk i zivot posvecujem borbi protiv Islama, Hriscanstva, Judeizma, Satanizma, Komunizma, Fasizma i slicnih sekti.
Sviram 1024 note u sekundi na klaviru. Ingvi Malmstin me je izbacio iz svoje grupe, jer sam svirao brze od njega.
Jak sam k'o bedem, jer spanac ja jedem.

Ja sam za2pavila pre par meseci i nikako da se opasuljim :D

A ja sam promasila ovu temu, a trebalo je odavno da svratim :) Ja sam Anja..

Ja sam Vladimir, kvltna ličnost gde god se pojavim, a i u odsustvu. Voli heavy metal, pivo, filmove, planinarenje i sve što nađem da je zanimljivo. Mnogo sam lenj, sve čekam na gotovo - od cure do posla i nazad. Sviđa mi se koncept Vukajlije.

Ја сам Маријана и дајем бесплатне онлајн часове брзинског прања судова са посебним освртом на жестоко запекле џезве.

Poeta, esteta i gradjevinski radnik...

ja sam sandra i imam malog zeku i ja sam njegova mama

Ja sam Paja Cutura.Nekad sam se bavio auto-prevozom, trenutno sam nezaposlen, zivim u nekoj selendri(ime nije bitno), trudim se da budem tolerantan za svako bice ovog sveta.Volim:mamu, tatu, jednu Jasminu, Smederevo, Beograd, druga Vuka, moj avatar, Kusturicu, Tarantina, Riblju Corbu, Sabana Bajramovica, serije Sivi Dom, Zaboravljeni, Kamiondzije, Mucke itd.
Ne volim:zimu, primitivizam, hejtovanje, red bul, grand paradu, spanske serije,jelenu karleusu, vb itd.

@tasmanijski djavo:
nisi valjda sa zecom spavala :)))

Vule, možda nije ona sa zecom spavala, no zec s njom. A?

dje je zecica a.

ja sam dete sa sela....učim školu u gradu....a ručam uglavnom kod kuće...pišem rime, i sveske u kojima su one držim u frižideru (onom pokvarenom)...dedu bijem samo kad zasluži....veliki sam fan pivske industrije...od odlikovanja imam samo ukor pred izbacenje iz srednje škole i od svojih remek dela bih istakao: demoliranu svlačionicu u školi i razvaljenu klupu u parku...

Jediajvar, nije valjda da tuces svog dedu?

bolje ja njega nego on mene... ali to samo kad nece da lovi miševe (Dačko, zvani Deda, je moj mačak) :D

Ja sam 2pava i kažu da sam zgodna. Volim lisice, bič i štipaljke za bradavice. Nosim samo kožu i latex. Živim u simbiozi sa vibratorom.