Predstavite se!

  1. Cao ja sam Bojan Jovicic. Iz Stare Pazove sam visok sam 180, debeo sam 85kg i imam debelu kitu. Volim da gledam zombi filmove, i da slusam raznu muziku. Jako sam romantican javi se pa da se zezamo :)

  2. јао романтични напиши ми песму песму песму!

  3. Ћао, ја сам Јогурт и моја тетка се једном замало одселила у Швајцарску.

  4. Cao ja sam Janko Milovanovic. Iz Krusevca sam, volim da gledam dobre komedije i triler akcije, od muzike slusam sve po malo osim metala i panka, mrzim glupe pedere, volim zle ribe, i zloceste, brinete, plavuse, volim kladionicu, i spreman sam za akciju.

  5. Bio jednom jedan vizard mali vizard, ruzni vizard :D

  6. Vizard je zajeban.

  7. Превише сам велики и ужасно сам ружан! Зато стално носим црну капуљачу и носим давну, никад прежаљену љубав, танку дугачку цигару и пар мамуза од злата, да сам шееееее.. чек, није то. Али нисам ни романтичан. А ти свакако јеси!

  8. I nosis opanke, i narodnju nosnju, i zajeban si tip.

  9. Замисли још да сам хомо! Таман!

  10. Ћао, ја сам Јогурт и имам компујтер!

  11. Vizard nemoj da se ljutis nisam mislio nista zlo samo mi je takva inspiracija bila u tom momentu al moram priznati da nisam neki pesnik al nije romantika samo u pesmama zar ne?

  12. Романтике има и у септичкој јами, само ако знаш да гледаш, зар не? Не љутим се, побогу! Штавише вечерас сам врло хладне главе и не занима ме апсолутно ништа.

    Ја не јебем. То је тако аут.

  13. Cao ja sam Vukasin Vujic iz gornjeg milanovca 1. godina gimnjazije opsti smer na engleskom jeziku, volim dobar anime :/ , volim romanticne komedije,... i da, volim kad postavim dobru defku.. :) i volim tri tacke da stavim uvek zato sto mi 1 sama izgleda cudno o.O ...

  14. Ја сам Ђонсиле из теретане и запекла ми муда, планирам да их оперем јер се осећају свуда. Нагнуо сам 'ладну цедевиту па ме грло сад' боли и волим кад се џок са хашишом засоли. А поготово мрзим риме и кад се неко тако обраћа, гадим се сам себи и баш ми се повраћа. Прасетину од прекјуче ћу касније да ждерем ал' ми опет замирисала муда па одо' да их перем. Ћао.

  15. Bacam rime smešne, bacam rime glupe kada prodje neka cupi odmah vatam je za dupe....

    22

  16. Dobro vece, ja sam Pufna i dilujem kasike.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.