Predstavite se!

  1. Ћао ја сам зависник. Какве кашике имаш?

  2. Cao ljudi, ja sam Ultimas, comp fanatik, 15 godishnjak novi clan i doshlo mi da se ubijem.
    Dosta o meni A vi kako te?

  3. Fala na pitanju, mi smo svi dobro i zdravo, Bogu fala! Drago nam je da si nam doš'o, nešto nam je usfalilo omladine. Nadam se da ćeš postati legenda ovog sajta, po ovom predstavljanju se vidi da bi mog'o lako...
    Eto, budi nam pozdravljen, svi nestrpljivo iščekujemo tvoje postere. Aj živ nam bio!

  4. dzenad je peder.imajte to u vidu.

  5. Ćao ja sam reme i ne sećam se da li sam se predstavljao već. Neki me znaju, a neki i ne. Vidimo se na sajtu.

  6. cao! ja sam maja iz leskovca (zato LE maja), imam 15 ipo godina i idem u prvu godinu srednje frizerske. skupljam salvete i mirisljave papirice, slusam zabavnu muziku, najvise sergeja cetkovica i aleksandru radovic, ali i mnogo volim karleusu, ona je takav borac! i volim sve sto vole mladi! moj fejsbuk je Maja Le Fatal dodajte me da budemo drugari! mwah!

  7. немој да лажеш народ :))

  8. cao! ja sam maja iz leskovca (zato LE maja), imam 15 ipo godina i idem u prvu godinu srednje frizerske. skupljam salvete i mirisljave papirice, slusam zabavnu muziku, najvise sergeja cetkovica i aleksandru radovic, ali i mnogo volim karleusu, ona je takav borac! i volim sve sto vole mladi! moj fejsbuk je Maja Le Fatal dodajte me da budemo drugari! mwah!

    Javi se ako 'oćeš da se zezamo.

  9. Хахахахахахахаах

  10. Zdravo, moje ime je Zora i imam 72 godine. Želim da se dopisujem sa svim čitaocima Politikinog zabavnika dok još imam vremena, mada su pomerili starosnu granicu i nije više od 7 do 77 nego od 7 do 107 godina. Nadam se da ću uspeti. Volim sve što vole mladi, seks, drogu i alkohol. Živim na Gerontologiji, imam svoju posebnu sobu. Ako ko ima Čoline postere iz osamdesetih s futrovanim naramenicama neka mi javi da se menjamo, ćao

  11. Le Fatal jel to zbog stila oblacenja,konstitucije?

  12. vazi! veceras me mozete naci prvo u "teatru" pa posle na H20 pa ko hoce da me casti picem nek svrati!

    edit: ovo je bilo za remea. pajko - videces ako dodjes na splavove!

  13. Ja sam pajko ince celavi bilder na vratima splava obicno se vidjam sa lemajom

  14. АУРОРА ЗА ПРЕЦЕДНИКА

  15. Jenki, Jenki, daj dim, što si pakšu, sam vučeš dim :)))

  16. Нема, ја сам стриктно против тога.

  17. Mojne si Cheda, aj prectavljaj se :)

  18. Здраво, зовем се Јанко Миловановић, зову ме Џанки због овога горе.
    Волим да гледам добре комедије и акције, да једем кокице у биЈоскопу, да гледам како се померка казаљка на бојлеру, да практикујем јогу, да пијем јогурт, да једем бурек, да хасам на слави као вепар, да пијем чај и лимунаду, да једем сладолед, да пишем дефиниције, да четујем, да се зај'бавам.
    Нервирају ме јебене звезде гранда и јебени метал, Цеца Ражњатовић, Јелена Карлеуша, заједно са кевом њасви, Ртс-ове дебилске серије, глупе драме, фајтови са Џеки Ченом, итд.
    Ако оће неко да се дружи, или да купи мој ИМТ трактор, нека позове 0623556296
    или нека пошаље ПВТ.

    Унапред захвалан, потпрецедник Лдп-а
    Јанко Миловановић.

    Ја јебем.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.