Predstavite se!

  1. Ma nemoj, pa da mi carsav bude mokar i da ljudi pomisle da sam se upisao kada te prospem! :P

    Cao, ja sam Beli (kao sto i pise). Drago mi je!

  2. Ja sam Lazar i volim pivo,al i jogurt posle bureka sedne fino :p Ko voli isto nek' se javi ! ;)
    Sto bi rekli iskusni blejaci "Nije bitno mesto,nego drustvo"
    Ae uzdravlje

  3. Ćao ja sam Reme, volim duge šetnje pored mora, volim da posmatram zvezdano nebo obasjano mesečinom i romantične večere pod svetlošću sveća. Takođe volim ruske klasike i romantične filmove i filmske klasike (Džeki Čen, Stalone i Švarceneger u glavnim ulogama). Moja idealna devojka bila bi žensko, nije mi važan spoljašnji izgled, važno je samo da ima obimnu dušu i srce. Ja sam situiran mlađi gospodin, solventan sam i tražim osobu suprotnog pola koja je spremna da dočeka budućnost skrštenih ruku u mom zagrljaju.

    P.S. Volim i da se proseravam.
    P.P.S. Ja jebem!
    P.P.P.S. A tek što arčim!
    P.P.P.P.S. Ako si zainteresovana možeš me kontaktirati preko PVT-a.

    EDIT Volim popiti.

    Pederi STOP, babe STOP, dopune STOP, trandže STOP.

  4. Pederi STOP,-------> maloletnice STOP<----------, babe STOP, dopune STOP, trandže STOP.

    Шта не ваља у овој реченици................

  5. Zdravo, zovem se Bojan i ja sam alkoholičar.

  6. Ja sam Gambi i ja jebem.

  7. Slažem se s tobom pekky lolo
    EDIT: Ja sam Petar (ajde da ne smepujem)

  8. Igor.Kraljevo.Ogavan.To e to.E da.TOTOt

  9. Eeeee, L0L mi je imenjak, bokte. :))

  10. Da napomenem:
    Zdravo, Bojan mi je ime, imam 27 godina i ja sam alkos. Buduća supruga ne zna još uvek za moj porok. Apsolvent pedagoškog fakulteta neke 2 godine već, odslužio redovnu vojsku 2004. i nemam stalan posao.
    Volim svoju devojku i ženiću je posle svoje 13. plate.
    Nisam električar ali volim buksne. I Football Manager. Ne koristim nikad LOL. Evo, sad prvi put, inače to boga oca mrzim i FB rečnik uopšte, ali smajli su mi ok.
    Nemam decu, sve zavisi od 13. plate.
    http://vukajlija.com/recnik/autori/32667
    Pozdrav dobri ljudi :))

  11. Hola! Ja sam iz Kolumbije, mnogo sam zajeban, imam preko 100 kg i valjam belo.. a i kineske mušmule... Ako želiš brak, javi se xD ponekad sam šizofreničan, pa sam u tripu da sam žensko i da sam cvećka, tj. Lavanda... Ako vam se Lavanda obrati, oterajte je u 3 lepe... TakO... Samo ozbiljne za brak neka se jave...

  12. hello.:).. ja sam ja, jedinstvena, posebna, zajebana, dosadna.. sa par kilograma viska... ali bolje da ljulja nego da zulja.... :)
    http://www.youtube.com/watch?v=TIWuWZ4ZO94 :D xD

  13. hello.:).. ja sam ja, jedinstvena, posebna, zajebana, dosadna.. sa par kilograma viska... ali bolje da ljulja nego da zulja.... :)

    Kad žulja, duže se pamti. :)

  14. Pozdrav ja sam iz Beograda i samo toliko mogu da vam kazem...trenutno sam u bekstvu i ucenjene mi je glava...jel ima neko deset soma evra na zajam ...vracam za 3 do 6 meseci

  15. Де си Кеглевич, нема те 100 година

  16. Malo sam odavde,malo odande.
    Imam puno hobija i puno interesovanja.
    Rodjen sam 1990. Godine.
    Studiram visoku skolu elektrotehnike i racunarstva.Smer AVT.(audio/video tehnologije)
    Pet stvari koje bih poneo na pusto ostrvo su:Noz,upaljac,gitara,fingerboard i hek.
    Koga jos nesto zanima,neka pita :)
    ovo je moj myspace. welker_welkerizma

  17. Ovo me podseca na leksikon. Pa da pocnemo. Ja sam mlad! Shvatio sam da su ovde pretezno studenti i ljudi sto imaju porodice. :D Ja sam srednjoskolac i nadam se da cu i ja jednog dana biti student i otac. Nisam sujeveran niti verujem u crnu magiju. Mrzim pedere, Bokija 13, Dzastina Bibera i siptare. Razredni kaze da sam problematican tip, ali i da sam pun potencijala samo sto me mrzi da ga iskoristim. Nevalj'o sam od kako znam za sebe. I takav cu i ostati, kontam. Od muzike slusam stranu i zabavnu. (zajebavam se, ali zar ne mrzite mrzite kada neki maloumnik to kaze?) E sad ozbiljno. Muziku slusam od zavisnosti od raspolozenja, dakle: rap/hip-hop, rave/electronica/dnb, narodnjaci (kada sam pijan misteriozno znam sve pesme. Sumnjam da mi je to neka pasivna moc koja ozivi pod dejstvom alkohola) Sumnjam da imam upalu pluca. Iskasljujem nesto crno-zeleno. Mozda je to od cigara. Volim sarmu i devojke sa dobrim dupetima. Mrzi me da bilo sta vise pisem. Nov sam ovde i nadam se da cu se uklopiti. Toliko. :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.