Predstavite se!

  1. Здраво, зовем се Јанко Миловановић, зову ме Џанки због овога горе.
    Волим да гледам добре комедије и акције, да једем кокице у биЈоскопу, да гледам како се померка казаљка на бојлеру, да практикујем јогу, да пијем јогурт, да једем бурек, да хасам на слави као вепар, да пијем чај и лимунаду, да једем сладолед, да пишем дефиниције, да четујем, да се зај'бавам.
    Нервирају ме јебене звезде гранда и јебени метал, Цеца Ражњатовић, Јелена Карлеуша, заједно са кевом њасви, Ртс-ове дебилске серије, глупе драме, фајтови са Џеки Ченом, итд.
    Ако оће неко да се дружи, или да купи мој ИМТ трактор, нека позове 0623556296
    или нека пошаље ПВТ.

    Унапред захвалан, потпрецедник Лдп-а
    Јанко Миловановић.

    Ја јебем.

    gej stop, cim stop.

  2. ххахахахаахаххахаах

  3. Džanki, ja bih tebe banovala zbog ovoga!

  4. Због чега ?

  5. Ја сам Никола Наерац рођен сам 05.02.1996 волим да гледам комедије попут ''Људи у црном'' и стављам постере и одвалим коју дефку :)))

  6. matrix007
    Ја сам Никола Наерац рођен сам 05.02.1996 волим да гледам комедије попут ''Људи у црном'' и стављам постере и одвалим коју дефку :))

    NA pravo mesto si došao! Džanki će da te nauči kako se jebe!
    Jel tako Dž?:)

  7. Здраво, ја сам нем0 и много волим руску салату. Толико да ме сад боли стомак. :(

  8. buxna taj ne moze ni kera da nauci :DDD za jebanje nije problem, gomilu takvih sajtova obidjem svaki dan xDDDD

  9. Ja sam ovde samo da lajkujem defke i divim se ljudima koji su takvi kraljevi(ne svi,naravno)...xD Meni je cesto zao sto ja nemam takvu inspiraciju... =(

  10. Kumo kod tebe u sabac posto konji? :)

  11. Ne znam za cenu,ali znam da ih ima na svakom koraku... :S

  12. Ciao, ja sam Havoc iz Beograda, sveze punoletna i vec dugo razmisljam o pravljenju profila, i najzad sam ga i napravila... Gejmer sam, od onih koji su 'najbolje godine' proveli (i ce ubuduce provoditi) pred monitorom... A u slobodno vreme, van skole, kreveta i igara, pijem hladno pivo, slusam metal, rock, punk, jazz, blues, elektroniku, blejim po nekim rupama, pisem, crtam... Mrzim profesore informatike, licemere, ljude koji ne umeju da se rukuju k'o ljudi je l' te, pozere, nabedjenu decu (i decu uopste), kose asimptote i niske zene. Volim hranu, filmove, muzeje, Prag, monopol, one momente kad neko odvali nesto izuzetno glupo, pa svi cute par sekundi pre nego sto vrisnu od smeha. Volim kad pada letnja kisa a ja nisam u starkama, volim kada sacekam jutro na Kalisu... Toliko o meni (:

  13. @Havoc treba tvoje puno ime i prezime ne tvoj username :DDD

  14. Ja sam Milutin Wh!te.
    Snowboarder sam i bavim se tj. učim za multimedijalnog inženjera.
    Volim Anime,Manga da gledam-Ćitam
    Veliki sam zavisnik od muzike(elektronske)
    Rodjen u Bgd Studiram u Tokiju.

    :Smorio se:
    ja: "Šta oš više i krvnu grupu da ti kažem?"
    IntervjuLik: "Može broj od tvoje keve.."
    ja: " a koji? Konfekcijski?"

  15. vec dugo razmisljam o pravljenju profila

    nema ovde šta da se prave profili, ovde se registruje i pišu se definicije i prave posteri... džizez...

  16. nema ovde šta da se prave profili, ovde se registruje i pišu se definicije i prave posteri... džizez...

    I onda kad registrovani član želi da vidi ukupan skor definicija, ode na profil. Realno cura nije pogriješila pri predstavljanju. Dok nije bila registrovana nije mogla da piše i pravi, a registrovanjem je napravila profil, pomoću kojeg može da piše definicije i pravi postere.
    Eto da iskoristim priliku, Nikola se zovem, nadimak mi Džo..

  17. @lemaja@ vidi se da si plavusa xDDDD

  18. sta znam, ja videh da pored 'odjava' pise profil, pa rekoh, mora da se to tako zove (:
    uglavnom, sto se imena tice, ja mislim da je i majka zaboravila kako se zovem, ali neka vam bude, Aleksadra Pantic, rodjena 7.9.1992.
    Happy? :D

  19. Ma loži te Lemaja, jeste to profil. Ne voli te nešto.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.