Predstavite se!

  1. matrix, a tebi se vidi da imaš 15 godina.

    jebote, jel vama sve mora da se crta? zove se profil, ali ovo nije jebeni fejzbuk, jebo vas on, pa da "pravite jebeni profil" jebote, već je.... a zajebi, pitajte učiteljicu...

  2. Lemajo, zamolila bih te da mi ne otimaš pos'o, pogotovo na ovu navalu pametne dece na vukajliji. Fala :p

  3. Lemajo, što drkaš dete? Možda ima dobru sisu.

  4. Ц, ц, ц. Хавок, види се да си нова на сајту. Зар не знаш да мораш да окачиш своју слику овде http://vukajlija.com/forum/teme/14290?

  5. Moram, a? xD
    E'o sa' cu (:

  6. Јебига, таква су правила.
    Иначе ћао, ја сам Јогурт и мој деда са кевине стране је био 11 година старији од мог деде са ћалетове стране.

  7. E bas mi je drago. Btw, da li ti je keva starija od caleta? 'Cause that would make your grandpa awesome (:

  8. Zdravo ljudi zovem se Luka i to je to otp.... zanimljiv zivot a? :D

  9. Здраво, моје име је Бојан...

  10. Hmm... Ja sam Nadica (zamislite xD), rodjena 18.2.'89. Studiram u Nišu, a inače sam iz Despotovca (tačnije okolina, ali nemam više snage da objašnjavam svima gde, šta, pa kažem ovo) Ko ne zna gde je Despotovac, neka sazna...!! Jedina ''briga'' u životu mi je škola i da li imam dovoljno para da kupim cipele... :-D Verujem da nikog ne zanima šta volim, a šta ne, tako da je dosta od mene!
    Ae doviđenja.

  11. Predrag Veljovic
    10.03.1981
    Kragujevac

  12. Nadica, sjebala ti kad šta van svog sela?

  13. Nikola Janković
    09.01.1992
    Kraljevo
    Studiram italijanski jezik u BG-u,sviram gitaru,omiljena grupa gnr,ne volim sve što vole mladi(većinom :-)).

  14. Поред свега што си навела, морам ти упутити и комплимент да си прелепа :))

  15. Ja se ovde nisam preCtavila, a imam par meseci staža.

    Elem, zovem se Aleksandra. U trenutku ovog mog pisanija imam 22 godine.
    Student - štreber. Ali onaj fensi - što se druži i pije. Neki kažu da taki' više nema, al' u moje selo se zna ko kosi, ko brije bradu.

    Elem, moram da imam neku zaluđicu u svom životu. Nekad sam igrala igrice kao luda, nekad sam igrala basket kao luda, nekad sam visila na irc kvizovima dok mi oči nisu ispale, a mozak postao prebukiran gomilom nepotrebnog znanja. Sada sam ovde. Terorišem svojim pisanijem koje izaziva ispuštanje određene doze endorfina i psihičku zavisnost. Navukla sam se, šta reći. Imam običaj da zamolim nekog modulatora s vremena na vreme da me malo izbaci iz sistema za logovanje, da odmorim mozak. Uostalom, jebem li ga, frtalj tikve pola cola.

  16. I zaboravila je da kaže da igra CS

  17. E, da, igram CS ako se NEKO zapitao slučajno. Volem dudaram na kompleksaše, one koji psuju ženskadiju. Mada ovi naši su fini na lebac da gi mažeš. Baš nije neka fora kad niko ne viče... Al' ajde, daj šta daš.

  18. Messalina, el svraćaš na kvizolino.com?

  19. Žene mršte u kuhinju!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.