Predstavite se!

  1. Поздрав свима, ја сам Гавран са митраљезом. Од оца Јастреба Митраљезовића и матере Вране Митраљезовић. Имам брата Врапца. Промијенио презиме јер није доликовало мом "лијепом" понашању. У слободно вријеме продајем капи за очи од амброзије и чајеве за живце од Индијске конопље и осталих љековитих трава за које само моја баба зна. Толико од мене. Поздрав.

  2. Карлос Естебан Де ла Вега Емануел Хозе Мигел Фелициано де Лоренцо Рамирез, седми од шурњаесторо деце, одрастао у малој хацијенди у централном Мексику. После своје осамнаесте илегално прешао у Боливију где ради за водећи картел у региону, сектор пољопривреда.
    Циљ ми је уштедети овај муком зарађени долар дневно и вратити се у родни Мехико где ћу отворити свој лични "Тортиља фест-фуд" ресторан, мада том циљу нисам ни близу јер сав новац трошим на текилу, маријаче и ел путас.
    Стога испијам овај Хозе Куерво из флаше и проклињем своју судбу далеко од своје родне груде... Грасијас, ВИВА ЛА МЕХИКО!

    http://www.youtube.com/watch?v=6yEA5E8O9ZU&feature=relmfu

  3. Linija manjeg otvora

    Kad ti đevojka ne da u čkapi, onda ti posežeš za linijom manjeg otVora, analni seks.

    Vidite, šta sam vam rekao!

  4. Ja sam Sale, notorni alkoholičar. Inače, utorkom sam extra. U utorak oblacim srecu mesto tuge i idem da igram ne ljuti se covece. Nikad nisam pobedio! Jesam jednom pobedio! Ali su me pustili da pobedim... I kad sam ih pitao zasto me ne jedete? - Pa znas da se govna ne jedu.. Ali u utorak mi se to nikad nije desilo. Svaki dan sam pobedio u utorak. Utorak je moj dan kada stavljam kravatu i treniram karate. U utorak pobedjujem na Ne Ljuti Se Coveceu.

  5. E nesto mi pao secer pa rekoh da napisem post ovdje neki. Ali inace kad mi ne pada secer i kad me ne zajebava koljeno ovo i alkohol zovem se Nemanja, 18 godina napunio tako da konacno u zatvor mogu. Vratio se iz Amerike, pa da se opet ovdje malo aktiviram, i tako probam da bacim malo mudrosti okolo. Inace dobro sam, jedino sto mi ova webcamera mutna pa me to nervira, i onaj bazel sto padoh na njega prije neki dan za 50evra. Ali tako drago mi je da smo se upoznali, pa ako neko ima malo milke, slobodno nek mi posalje malo u inbox. TOliko od mene, sad odoh da zderem.
    Ps
    Imam ogroman, debeo, malo kriv, ali dosta energican... post na ovom forumu buahaha

  6. Ružan sam za 2 metalca, minus dugačka masna kosa.

  7. Aleksandar aka Sakrin
    25
    Mlad, pozitivan, HIV negativan, volim žensko ili više žena, nelabilan, polupismeni (sss) poliglota, monarhista, rasista, navijam za Juventus, elektičar po struci, neuspešni akademsi pokušaj, samozvani majstor, antialkoholičar, antidepresivan.
    Hobi powerlifting i slikarstvo.
    Životni san ili cilj, biti autor broj 11 na Vukajliji.

    Sažet opis mene.
    Mali čovek sa velikim osmehom. :D

  8. ћао, ја сам александаркаге, а пријатељи ме зову Радмило.

  9. у праву је овај нови колега (од данас и званично што носи розе-наранџасте мајице на упису) - из тополе.
    е, билићу, то ћеш мало да извинеш! то би било као да ја теби сад кажем:
    "биллу схарп не дефинише уопште" (при томе не улазимо у квалитет дефинисања, лоло)

  10. Izvinite kolega, nači majica je Burberry i nije rozle boje!

  11. Ја сам Стефан. Лечени сам алкохоличар (не и излечени). Живим у Крагујевцу, студирам права (јеб'о ме отац луди), навијам за Звезду и не носим фирмирану гардеробу као овај Мали Сале.

  12. Pa ni ja ne nosim firmiranu garderu, nego mi poklonio čovek.

  13. > Kostić Dario Костић Дарио <
    Obožava da obilazi sportske kladionice
    Veliki fan Fudbalskog kluba ARSENALA
    Mrzi cigare,alkohol,drogu itd.
    NACIONALNOST: JUGOSLOVEN

  14. Milan Janković
    Rođen u jednom gradu, živim u drugom, srednju školu završio u trećem, a studiram u četvrtom.
    Igram fudbal i navijam za Čelzi. Ako Bog da jednog dana će me kupiti u master ligi.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.