Predstavite se!

  1. Dobrovoljni davalac kurvi, na usluzi.

  2. Moje ime je Đorđe i ja sam alkoholičar.

  3. maj nejm iz merci i po zanimanju sam ugaona garnitura.

  4. primož krašovec, slovenc

  5. Predstavite se!

    NEĆU!

  6. My name is Petar, Petar Bond.

  7. Милутин Путник, 33 године, радим на мешалици јебига и волим да купујем Пан Еротику. Живим у Вакуфу и имам три краве и неколико кокошака за јаја.

  8. Ja sam Katarina i volela bih da saznam nešto više o Hogaru_Strašnom.

  9. Moj nije Hogar , al' je strašan.

  10. Мерхаба свима. Станкела Минић (ко мини сукња, конташ хехе). Родио се ко баксуз, кеву зашили сјебано, добила неку инфекцију, вратила се кући, па морала опет у болницу на ушивање, хтела да ме задави, а јбг, главато бепче бејах. Одрасо без ћалета, радијо у öстерајху, што је вероватно разлок што и дан данас не подносимо један другог. Имо фарму коза седам јаре ланг, а био одличан у основној, па деца причала да смрдим на козе. Као 12-огодишњак због тог почео редовно психолога да посећујем, касније и да пушим. Кева ме као малог млатила јер нисам хтео да једем, добио страх од неједења и сад сам први стомак вукајлије.

    Знам шта је костић радио са малом мајом и ту информацију радо делим са другима. Од пре четири ипо године живим у остерајху и много лепо да ти кажем. Заљубљен у ликит, са којом желим да изродим сина Милутина. У слободно време волим да одиграм кладионицу и опустим се уз неки холивудски блокбастер, што да не. Затуцани монархиста, мрзим вегетеријанце.

  11. Ja sam mušmula, lijep sam kad sazrim.

  12. Eržebet Batori, volim druženje i komunikativna sam.

  13. Denis, rođen dva mjeseca prije nego je Zvezda osvojila LP. Strastveni navijač Arsenala, razlog za to je Dennis Berkamp, također ETF-ovac, ima nevjerovatnu želju da proba esid, mnogo vari, a za novu godinu kombiniro 4 vrste različitih opijata i pri njihovom djelovanju naumpala mu defka slikanje sa crncem pa je našao crnca i usliko se sa njim.

  14. zoltan fetiš, senta
    žene koja dominaciju voliš pošžalješ privatan pvt

  15. Име: Имам
    Рођен: Јесам
    Мјесто рођења: Лондон, Италија
    Мане: Не пијем, не пушим, ни дрогу чак никад нисам пробао
    Врлине:су за пичке.

  16. marcipan
    Eržebet Batori, volim druženje i komunikativna sam.

    ipčenaš
    zoltan fetiš, senta
    žene koja dominaciju voliš pošžalješ privatan pvt

    Dvője su se táko szkűvali :)

  17. Haha verujem da bi ti to skuvao, ali ne znam da li bi bilo jestivo. :)

  18. U pravu si, Madjari nisu poznati kao sočan i mek narod. Još dvoje Madjara u istoj čorbi, nikako :)

  19. Костић Дарио
    Kostić Dario
    داريو
    達里奧·科斯蒂奇
    ダリオ
    Дарио Костич

  20. Ја сам Предраг. Јарац у хороскопу.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.