Prijava

Didi, imas li informaciju o tome dje je najjeftinije pivo? :)

mešja,jel mi se to čini ili se to ovde švalerišeš?

Tasmanijski, pa ne bi ja tebe...

ne znam ja šta ti bi a šta ne bi

Ja bi da bi, al' ne bi kad bi bi da se ne bi. :)

Znam da je u Nishu tu u mom naselju flajka niskog piva oko 17 dinara... Al' kol'ko pare, tol'ko muzika.

Hej! Ja sam Radović Bata (nisam Batoljub, Batislav, Batomir, Batovlad itd. nego mi je ime baš BATA. To mi piše u ličnoj, a tako su me i krstili), iz Beograda sam (Vračar), čitao sam defke već poduže vreme a onda sam odlučio da se pridružim društvu (pre par dana)
Drago nas je :D

Vala si naša' društvo kojem ćeš se priključit'... :)

LoL!Btw,dobrodoš'o,Čupavi.

Riznic Branko, Kraljevo... Smaram se kao zmaj i u tom smaranju bacim definiciju jednom sedmicno(u proseku) jer me uzasno mrzi da pisem.... :)

hahaha,Welcome :}

Hvala na dobrodoslici... Sad prvi put vidis prezime, pa ti se svidja ili od pre?... :P

Ćao!

Ja sam GlupoKopile.
Trazio sam jednom po netu sta znaci skracenica ITD (posto sam od dijaspore pa ne znam jbg'a) i nasao sam ovaj sajt i puk'o sam od smeha.
Tako da sam se uclanio, jos jedan detalj koji moram sa vama podeliti i to je da sam nacionalista.

Nek' si ti nama živ i zdrav GlupoKopile. :)

Hvala hvala! I vi meni.

Бошњачки. Турци не разумеју српски.

Mozda zivi u Turskoj.Kvintilijan je jedno vreme imao kanadsku zastavu jer tamo zivi.
GlupoKopile izvini sto cu da te pitam,ali kako se ti deklarises?
Necu nista reci ruzno,a ko bude rekao ruzno ima da dobije po pizdi.:D

Tako je ljudi.
Ne zivim u Turskoj ali imam jako puno turskih prijatelja ovde na zapadu i volim Tursku, to je nas drugi drom posle BiH i Sandzaka.

Nema nista da se deklarise, ja sam Bosnjak, ko je Bosnjak moze samo da se deklarise kao Bosnjak i nista drugo, ako se deklarise nesto drugo sam sebe laze.

Реците слободно нешто лепо или ружно, ако није вредело 500 година и неће сад. Veliki poz!

Pojasni ti to meni istorijski iz tvog ugla,bas me zanima.Na PVT-u ako zelis.:D
I na koji zapad mislis?

Nema nista da se objasni. To sto pise pise, ako si shvatio, svhatio si, ako nisi ko te .... :P

Zapadna Evropa ;)