Predstavite se!

  1. Shvatam...Ne prihvatam,ali ajde...Nemoj me pitati zasto.Necu dalje pricati o tome.Bitnije mi je kakav si covek.:D:D:D:D:D:D:D:D

  2. Глупо Копиле,националиста а,а ел си у фазону ...јебите се Срби све ћемо да вас побијемо,ја сам надркани муџахедин и вехабија коме је криво што су га Срби угњетавали хиљадама година....
    или у неком другом фазону...

  3. E svašta ovde čovek da pročita...
    Voleo bih da sam ja nacionalista, pa da mogo da se uključim u temu!
    Nema puno rodoljuba, koji bi mi pravili društvo... :(

  4. a mogla bi i ja da se predstavim...ja sam Marija Gojić iz Novog Sada...rodjena 6.6.1991...Zovu me Ria i taaaakooo :)))

  5. Ja ću onda odsad da te zovem Taaakooo, Ria mi nešto prekratko.

  6. meša ti si kralj, obožavam te
    smejem se ko blesava, o bože:)

  7. može,vrlo je originalno :)

  8. Janushka,iz Kikinde. Kao sto sam napisala,zivim u Izraelu. Volim falafel,izraelske autobuse i nedostaje mi Srbija,al' se ne vracam,bar dok ne zavrsim faks koji (nisam jos) upisala ovde u Tel Avivu (upisala sam pripremnu godinu za faks)
    Mrzim cioniste (da,moguce je!),ortodoksne Jevreje pogotovo one sto imaju 20ak godina i fale se kako nisu izdrkali jer je to "tracenje ljudskog zivota". I nervira me mrznja prema Arapima.

  9. I da, kozar je Kikindjanin. Jel se znamo? :)

  10. Neke znam od ranije(ali me nije bilo dugo,dosta toga se izmenilo)
    dakle...
    Nikolic Ana,iz Beograda,'88 godiste,propali student masinstva-brucos na visoj ptt...

  11. Ja sam leceni suicidni ludak sa tedencijom ka sizofreniji, jako zao i pokvaren, zelim da zavladam svetom da bih ga unistio, verujem u Boga ali ga mrzim jer je licemaran skot! jedina mana mi je sto sam jako iskren!
    Mnogi sa Youtuba veruju da sam antihrist a ja mislim da nisu daleko od istine!

  12. Ja sam lečio ovog ludaka gore,pa sam poprimio njegove sindrome.Zanima me kako se to zove,mislim kad ludak ubedi doktora da je bolestan umesto doktor da ga ubedi da je zdrav.

  13. Boris Stanić iz Zaklopače,rodjen 17.08.1986. Covek iz naroda,radim u Vinči na Nuklearnom reaktoru A...

  14. Dmitar Kapetanovic,rodjen 1.jula 1992.godine.Sad sam se preselio u Beograd sa Zlatibora.Jos ne znam u koju ce skolu da me upisu.

  15. U koju god da te upišu Kapetane, sranje će bit', sve su iste, isti posrani sistem funkcioniše u svaku.

  16. Milos Lucadze Zlatibor,selo Tbilisi

  17. Maj nejm iz Natasha, en aj em en alkoholik! :P

    Just kidding :))))))

    dakle... Natasha Stojiljkovic iz Grdelice, imam 24...(za par dana) :)

    Rodjena 10.09.1985. dok je sjalo sunce... u 9:50 :D

  18. Milan iz Nove Pazove...
    Na Vukajliju sam se učlanio jer volim humor, ljubitelj sam dobre satire i lingvizma.
    Volim: pivo & coca-colu, da se dobro najedem, progesivni metal & hard core, "Nepristojne ljude", "Našu krmaču", inteligentne ribe, festivale svih vrsta, istoriju & geografiju, špijunsku literaturu & teoriju zavere...
    Mrzim: američki establišment i njihovu hegemoniju, nemoralne ljude, domaći TV program, skoro sve domaće političare...
    Imam 40 kg. viška i došao sam do stadijuma kada "ne mogu da ga vidim od stomaka"... :))
    Toliko...

  19. Ivan, Novi Sad

    Student

    24 godine

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.