Dakle, filmovi

  1. Drugar sličnih preferencija gledao "Marsovca" u bioskopu. Kaže da nije ni blizu Ridlijevih klasika, ali da ima jedna premoćna fora sa Šonom Binom, onako paralela sa LOTR uz dobra potez kamere. xD

  2. Mene Marsovac nije oduševio iako je jako prijatno iskustvo za gledati u biskopu u 3D. Priča je plitka i predvidiva a zavšetak spasilačke misije je poput avendžersa ili tako nečeg samo bez eksplozija. Film je više komedija nego drama.

  3. Jebeš Šon Bina, kad on glumi ja ceo film samo čekam da pogine, ne mogu da se koncentrišem na radnju.

  4. http://www.imdb.com/title/tt1596350/?ref_=nm_flmg_act_13

    Holivud sranje prepreprepuno klisea, ali imalo je dobrih momenata, vise puta sam se nasmejao :/
    Moze lagano da se gleda da odmoris mozak ili sa ribom...
    Hardiju bih dao u svaku rupu lagano, smesio sam se kao tinejdzerka svaki put kad se pojavi jbg :/

  5. Скинем овај филм http://www.imdb.com/title/tt0289879/ и одгледам, после читам нешто о филму кад оно пише потпуно другачији крај од онога што сам ја гледао!? Па који крај је у званичној верзији и јери могуће да сам скинуо филм са погрешним завршетком?

  6. taj film ima dva dela

  7. ај јеби ме сад

  8. Ima i 4 pod drugim imenom kog ja naravno ne mogu da se setim jbg

  9. то нису дијелови истог филма нити су чак ни наставци, свеједно то нема везе с овим што сам ја одгледао погрешан крај, тако да

  10. Preplakasmo ja i majka, jedva sam je smirio, topla preporuka

  11. daj ti meni neki film, gore trazih niko se nije javio :/

  12. ЧЕК ЈА НЕ ЗНАМ КАКО ТЈА ФИЛМ НИСАМ ГЛЕДАО ДО САДА.

    УГЛАВНОМ ГЛЕДАМ ОВАЈ ОБИЧНИ ПРВИ ДЕО. КОЛИКО ВЕРЗИЈА ИМА ТАЈ ПРВИ ДЕО?

  13. ма заборави на ове друге дијелове то је фазон више римејк неки то не постоји, нити су исти глумци нити ишта
    Филм има 4 алтернативне верзије али је наравно само једна права и званична. Само немој случајно да скинеш директорс кат ко што са се ја зајебо

  14. СКИНО САМ ЈИФУА ВАЉДА ЈЕ ТО ОК?!?!?!?

  15. Armine. Film snimljen 1991 godine. 5 taxi priča u filmu koje se prepliću. Masthev ti je to

  16. ПРЕМОТАЈ НА КРАЈ И АКО ЈЕ НЕКИ ЊУЈОРК У КАДРУ ТО ЈЕ ТО

  17. ма јифу је ок то је нормална верзија

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.