Dakle, filmovi

  1. ЧЕКАЈ О ЧЕМУ ОВАЈ БОХОР ПРИЧА

    СКИНУО САМ ПРОГРЕШАН САДА СКИДАМ ПРАВИ

  2. km km
    The Butterfly Effect (2004) Dir Cut - 720p mkv - 600MB - YIFY
    Sad ga ja skidam da vidim sta se desava, gledao sam ga davno sve sam pozaboravljao.

  3. НЕ ТАЈ ДА СКИДАШ ТАЈ ЈЕ ДИР КАТ ТАЈ САМ ЈА СКИНО СКИНИ СЛДЕЋИ ЈЕ ДОБАР

  4. НЕМОЈ ДА ТЕ ЗМИЈА УЈЕДЕ ДА ГЛЕДАШ ТАЈ ЛЕДЕНИ, ЈА САМ ГЛЕДО И УСРО МИ ВЕЧЕ

  5. Gledao sam ranije film sad zelim da vidim te dodatne scene.
    http://www.imdb.com/title/tt0358273/?ref_=nm_flmg_act_20
    ovo sam zadnje gledao, izuzetno mi se dopao ali traje 2 i po sata a to je stvarno mnogo.
    EDIT Gledao sam dir cut i ovoga :)

  6. The Butterfly Effect (2004) Dir Cut - 720p mkv - 600MB - YIFY
    Sad ga ja skidam da vidim sta se desava, gledao sam ga davno sve sam pozaboravljao.

    Ma nemoj da gledaš to onaj debil iz Dva i po muškarca vraća sudbinu u nazad i nastavlja život kako mu se sviđa onda je voleo jednu ženu ali nikako nije mogao da upari da bude sa njom i da svi budu živi i zdravi i onda je napravio život da se ne poznaju i ok sve bilo. To što Autobus kaže da je zadnja scena neki velegrad, fazon prolaze jedno pored drugog i ne poznaju se i tako se završava.

  7. Znam Kucera od ranije, bacale su drkicu djevojke iz odjeljenja na njega mnogo prije 2 i po muskarca.

  8. Bruce
    Jebeš Šon Bina, kad on glumi ja ceo film samo čekam da pogine, ne mogu da se koncentrišem na radnju.

    Bruce vidi ovo, ovdje preživi i dobro je urađeno, uskoro ide 2. sezona:

    http://www.imdb.com/title/tt2402137/

    EDIT: Ledeni, otkad je Čarli Šin otišao, za mene je serija 1,5 muškarac.

  9. Polako, tek je druga sezona, poginuće :)

  10. đe ono rekoste da skidate ili gledate filmove sad, a da je imalo kršten snimak

  11. Ledeni
    Znam Kucera od ranije, bacale su drkicu djevojke iz odjeljenja na njega mnogo prije 2 i po muskarca.

    Брате па ко не зна Кучера много прије 2 и по мушкарца, ако не по улогама онда по томе што је био удат за Деми Мур.

  12. A vesele 70e nista a?

  13. Kelso iz 70-ih. Ko je gledao, trebaće mu puno da prešalta.
    Kao Dr House. Tek posle ne znam... tipa 20 epipzoda sam prezubio da nije fazon Džordž iz Crne Guje.

  14. On je meni uvek isti gde god da glumi...

  15. On je meni uvek isti gde god da glumi...

    jedina uloga koja je ista valjala je kelso

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.