Dakle, filmovi

  1. јеби се, ово сам прије твог поста хтио да ставим, сјетио се се прије мене

  2. Samo da izjavim da je Regression teška govnosranjčuga. Nemojte se zavarati trejlerom.

  3. profe a zbog cega?ja sam gledao film i bio mi je skroz solidan.koje su to mane koje ja nisam uvideo?

  4. Gledao sam
    http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt0100150/
    Solidan film, od mene recimo 7.5/10, ali svakako ne jedan od najboljih radova braće Koen. Ako neko ima dobar predlog nekog majndfaka, bio bih zahvalan

  5. Ууу ја обожавам овај филм

  6. Gledao sam
    http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt0100150/
    Solidan film, od mene recimo 7.5/10, ali svakako ne jedan od najboljih radova braće Koen. Ako neko ima dobar predlog nekog majndfaka, bio bih zahvalan

    Meni je ovo vrhunski film. Džon Torturo razvalio sa ulogom.

  7. Govno od filma da se ne zajebavamo

  8. Vala i meni nije neki. Evo jedan od razloga.

    Ona scena kad oni napadnu kuću od onog mafijaša, i on im otme automat, izrešeta sve živo, a nije imao zaklon, bio je vidljiva meta i za svakog prosječnog lika sa puškom na drugoj strani čista meta. Ne, on njih sve pobi, u papučama, bade mantilu, i uz to je popušio cigaru sa većim užitkom i lakoćom, no da leži subotom uz tv i gleda Premier ligu.
    Mislim, takva kuloća ne postoji u ozbiljnim filmovima, recimo kao što je Kum. Ja volim ozbiljne mafijaške filmove, sa realnim scenama, a ovakve scene kao sa ovim, mi odaju utisak da film nije mafijaški i ja se ne naložim posle toga nikako. Po njihovom bi Toni Montana u Skarfejsu na kraju sve one pobio sa automatom i vratio se da šmrče drogu. Ne ide to tako braćo Koen...

  9. Ajmo predlog majndfaka, neko

  10. Peaks89
    Ajmo predlog majndfaka, neko

    http://www.imdb.com/title/tt2397535/ Ево ово ако ниси гледао.

  11. Nekako prezam od ovih filmova sa povratkom u prošlost, izazivaju neki nemir u meni, ono kad se lik vrati, pa on sve zna, a ja ne znam ništa šta će biti i ono kad niko ne zna da je on u stvari iz budućnosti, a on se smeška hehehe, e, nemate vi pojma.
    Ili ono kao sretne sam sebe u nekoj prošlosti i kao sam sebi objašnjava neke stvari i onda misliš pa kako i ... Zato se zove majndfak, znam

  12. Barone, fala, stavljam na skidanje

  13. Гледајући најновије постере, реко да свратим
    у крчму.

    Anomalisa (2015)

    Шта да ти кажем!
    Баш оно ретко гледам анимиране дугометражне филмове,
    поготово ако су номиновани за НИН-ову награду.
    Десило се случајно.
    Како да поред овога главног и онога још главнијег и оних филмова поред
    наведених не одгледам и овај АНИМИРАНИ? Како?
    Никако!
    Шта знам. У свету филма име Charlie Kaufman за мене је већ унапред имало
    неко значење.
    (Зове ме мајка да јој однесем чашу воде, па ћу нагло да скратим причу).
    За такозвани стоп-моушн филм, имао сам одређених
    предрасуда које су се веома брзо показале бесмисленим.
    Прича је заправо феноменална!
    Лик је изгубљен у свету емотивности.
    Сви гласови (мушки или женски, једнообразни су, као да потичу из исте особе) све док не сретне особу која прича женским гласом.
    (Глас је посудила Jennifer Jason Leigh).
    Дао бих јој Оскара за улогу Daisy у филму The Hateful Eight (2015).
    Долази до кулминације љубави,
    али ствари се убрзо претварају у безизлаз.
    Моја оцена 7,9

  14. Na Tv Prva počinje
    Novi Svet ko nije gledao

  15. nisi mi ni otac ni majka

  16. Da jesam bio bi bolji

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.