Dakle, filmovi

  1. Već samo jedna glupa i verna

  2. (Зове ме мајка да јој однесем чашу воде, па ћу нагло да скратим причу).

    Kad nisam umro ahhah

  3. ovo zanimljivo deluje a sto je ocena ovako slaba..ne valja kad je ocena slaba kod ozbiljnih filmova

  4. jeste zanimljiv to mu je svrha, nije ozbiljan film.vec ima dosta filmova na ovaj fazon

  5. ma...
    jebes neozbiljni mystery/triller
    al ajde moze da se pogleda

  6. Meksikanac: toliko loša gluma, da sam se nasmejao kod "ozbiljnih" scena, a zamislio kod "komičnih" scena.
    Meksikanac: toliko nezanimljiv da sam rešio ukrštene reči za vreme filma.
    Meksikanac: toliko smoran, da sam se smorio, iako sam ga gledao posle Terminala.

  7. Одгледао The Revenant и The Lobster.

    The Revenant одличан, усамљенички филм. Леонардо одрадио одличан посао. Визуелно много леп филм, идеја филма добра. На моменте видљиви недостаци у сценарију, али све у свему, јако, јако фино то изгледа. Комбинација блокбастера и уметничког филма, али добро дозирани елементи и једног и другог. Дефинитивно, 2015. је прилично јака година за филм.

    The Lobster - одлична сатира, необична и занимљива прича. Одлична глума и погодак у сваком смислу. Иако сам гледао филм са прилично високим очекивањима, испунио их је. Занимљив, забаван.

    Оцена за оба је 8.4/10.

  8. http://www.imdb.com/title/tt3658772/?ref_=nv_sr_1
    Običan triler, ništa pretjerano interesantno. Očekivao sam više zbog glumačke postave. Džulija Stajls -PROPO

  9. o kom filmu pricas,mali ker,pokusavam skapirati

  10. Oll, možda ker priča o ovom filmu

  11. seltiče, trenutno si na samom vrhuncu karijere :)))

  12. hahaahah
    a mozda i nije skech mozda i jeste pricao o tom filmu

  13. Oll, nikad nećemo saznati!!!!

  14. pa ako taj post posmatramo kroz prizmu starog dobrog seltikovog skeča, onda je Misconduct približno jednako Mexican, što nas dovodi do jednog izvrsnog i opet savršeno doziranog skeča ;D

  15. Makedonci toliko puše i vole kvlt pljugu, da su parlament nazvali Sobranje. #seltikizavlevelpro

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.