Dakle, filmovi

  1. Маркo

    најгрђе је што ви зато што сте одгледали неке филмове мислите за себе да сте тако кул и битни као да сте их снимили

    сере ми се од ове теме ај цимајте модераторе да закључају

  2. ova mikijeva lista piratskih filmova podseca nekako na neke vasarske manifestacije u malim mestima u srbiji, tipa svetsko takmicenje u tucanju jajima negotin

  3. ja sam kao uspeo, biznismen imam svoju firmu i vracam se posle mnogo godina u malo mesto odakle poticem i odakle sam se otisnuo u svet na neku manifestaciju tipa "dani vina" i prolazim malom kaldrmom kroz to malo mesto, nisam dobro sa bratom rodjenim koji je ostao tu da zivi, idem uvece na tu manifestaciju da prosetam, i uhvati me neka seta..e to sam osetio kad sam video mikejvu sliku piratskih filmova

  4. hahahahh taj rad neki

  5. labokv
    vudman jebe bez milosti, one ribe trpe bol posebno kad je anal u pitanju a on zapinje iz sve snage toliko je bezobziran pravi jebac.i jos ga vise cene zbog toga

    http://i54.tinypic.com/246rhpj.jpg

  6. revenant je sarena laza na foru su zaludeli tolki narod.

  7. moram da nadjem ovog somija i da mu odsecem ruke da ne bi vise kacio slike, nema druge..sutra cu da se sastanem sa drugom iz DB

  8. hahaha a brt nemoj se srditi, ali svaki tvoj post ide uz sliku ovu xd

    neću više ok, nemoj samo db zvatu pls O/

  9. Одлична употреба пукија мора се истаћи

  10. odlazim sa sajta za na vek vekova

  11. hej roki, smara me fotografija u tom filmu, a i naracija nije najbolje uradjena....nekako je reziser previse subjektivno preneo sve to na platno, a i dinamika radnje je dosta slabija u odnosu na neke APE, da ne poredim sa lagerima...

  12. Ne znam ti ja to druže ja sam klasična seljačina.

  13. Hahhaa sad sam prelistao par prethodnih strana, ideš u kurac bre.vv

  14. Ja se zajebavam, Reme se odma prima. Mada mi je čudno da ne voli "Božji grad". Lako planete i shvatate sve lično.

  15. Božiji grad - dobar je

  16. revenant je cista prevara

  17. Gledao sam Božji grad pre par godina. Odličan.

  18. Jebe mi se za fotografiju i za tako neke gluposti, na mene je baš ostavio utisak. Možda zato što sam ciganj pa me pogađaju uslovi u kojima deca odrastaju u favelama.

  19. RTS predstavlja veče bolesnih filmova.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.