Dakle, filmovi

  1. Rear Window- odlican zaista, mnogo mi se vise svideo od M for Murder i Psycho.
    Grejs Keli je nesto najsavrsenije sto postoji, mogao bih da je gledam ceo dan. Savrsena zena.

  2. Grejs Keli je nesto najsavrsenije sto postoji,

    http://i.imgur.com/WBJMuk0.jpg

  3. Jebiga Boh, nije Olivija ni prineti Grejs. Slažem se sa Arminom.

  4. Dobra pička. Glumila bi pevaljku u kamiondžijama.

  5. Ne lupam brate, ima vilicu kao da je Švarcenegerova ćerka i ti izvališ da je bolja od Grejs Keli.

  6. Uf. Ukusi su različiti
    Reče mačka i pojede svoje govno :-D

  7. A ovo za vilicu kad Proviron vidi ne bih ti bio u koži

  8. uh kakva picketina prava dama

  9. Kad se Izijemu sviđa nemas ti tu šta

  10. A ovo za vilicu kad Proviron vidi ne bih ti bio u koži

    Za Prova je Elek dao ono veče na četu dijagnozu da je bolestan hahahaha

  11. Izijem Kurac hahahaha
    Ulegni jebate Bog

  12. Hahaha Prov je gospodin

  13. Ja se zajebavam, Reme se odma prima. Mada mi je čudno da ne voli "Božji grad". Lako planete i shvatate sve lično.

    Da, ali krajnje kancerogeno i zlonamerno. Kao da podsvesno sebe pokušavaš da ubediš da nisi prljavi hipster. Smorilo.

  14. Grejs Keli preljepa, ali i Oliviju volim.

  15. Odluči se bitno je jako.

  16. Sve zavisi brt, drugi tip žene. Grejs Keli bih oblačio u lepu garderobu da bih mogao da je gledam kako šljašti, s Olivijom Vajld bih obilazio rupe po Njujorku i vatao je za tupe pred ljudima, a bih je jebo pored kamina.
    S te strane kad razmislim, verovatno bi mi više odgovarala Olivija, al' jbg.

    Eventualno bih voleo Grejs Keli, a varao ju je sa Olivijom. JBG.

  17. I nema lošu vilicu Olivija. Pu, pu, daleko bilo. Nekoj drugoj bi takve čeljusti loše stajale, ali je Oliviji lice totalni sklad brt.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.