Dakle, filmovi

  1. sta pricas to kad se vecini nije svideo.ja sam citao pricu i ocekivao sam da film nece toliko da odskace.ubacili su tu napetost sa kinom i rusijom, predstavili ih kao neke bezumnike koji samo prave sranja iod toga napravili glavnu poentu filma

  2. Ајд све све, и Кина и Русија, али она њена мртва ћерчица, мора слинава патетика да се убаци, па то ти је. Није нешто филм. Онако, занимљива идеја, али реализација осредња.

  3. Reme, baci i link do prevoda ako ti je pri ruci negde, nema nigde na ovim standardnim sajtovima gde skidam.

    Ne mogu večeras da ga pustim preglasno da osluškujem dijaloge na engleskom, duga priča xd

  4. E ne mora, naš'o sam engleski titl, može i to.

    Edit: Mada okači srpski ako ti je blizu.

  5. Ne mogu večeras da ga pustim preglasno da osluškujem dijaloge na engleskom, duga priča xd

    aleksandar kilograma grdili mama i tata što je glasno slušao muziku, pa pripretili da se ne ponovi XD

  6. Inače, skoro sam pogledao Avatara, izbegavao sam ga dosad zbog hajke koja se vodila na njega i večitog ocenjivanja kao precenjenog govneta od strane svake nubare oko mene, a i na forumu vebsajta šaljivog sadržaja. Sad kad sam ga pogledao, mogu reći da je unutar saj-faj blokbaster đubar žanra u top 3 sigurno i zaslužuje svaki dinar koji je zaradio.

  7. Haha mislio sam da sam jedini koji nije gledao Avatara (iz istih razloga nisam). Mislim ja još nisam, ali ću verovatno jednom.

  8. I bolje, govno je, doduse solidno nakiceno

  9. Gde su sad provironi koji se kunu u Rogera Eberta da mu kenjaju što je dao Avataru 4/4.

  10. http://www.imdb.com/title/tt2543164/

    Glupo se završava, što dokazuje da će biti sigurno nastavak filma.

  11. Kad smo kod saj faja, nisam siguran šta da kažem za ovaj kontroverzni film
    http://www.imdb.com/title/tt1017460/
    Nije baš kao ona riba iz Avatara, ali ima svojih trenutaka.

  12. Inače, skoro sam pogledao Avatara, izbegavao sam ga dosad zbog hajke koja se vodila na njega i večitog ocenjivanja kao precenjenog govneta od strane svake nubare oko mene, a i na forumu vebsajta šaljivog sadržaja. Sad kad sam ga pogledao, mogu reći da je unutar saj-faj blokbaster đubar žanra u top 3 sigurno i zaslužuje svaki dinar koji je zaradio.

    Jebe ga što je u stvari samo SF Pocahontas.

  13. reme sta mislis o koktelima i koji ti je omiljeni?

  14. Hahaha Pez, ne gotivim ih nesto. Ono sto mi se svidelo su beli i crni rus i bounty.

  15. Dajte neki dobar film sa crncima što slušaju kasetofon ispred gajbi onih američkih.

  16. hahah i meni se jedino svidjaju crni i beli rus i opsteprihvaceni mohito....ostalo sve onako bez nekog odusevljenja mogu, a brendi i viski koktele ne mogu ni da omirisem koliko su gadni, eto cisto ako je nekog zanimalo

  17. kako se zove onaj film gde englezi zavrse u ukrajinskom selu na nekoj svadbi?

  18. У ЛИТВАНСКОМ СЕЛУ, ЛИТВАНСКИ ЈЕ ФИЛМ. А НЕЗНАМ КАКО СЕ ЗОВЕ ЗГУГЛАЋЕШ ГА ВЕЋ САД КАЦАМ ТИ ДАО КОНКРЕТНИЕ ПОДАДКЕ

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.