Dakle, filmovi

  1. Paterson prelep film, Dzarmus jebe

  2. Legao nema tu šta. Došao s fudbala malenoga umoran ko ker jer igramo s martinelom jebenom pa se raspadam, bio sam spreman za film tijelom i duhom XD

  3. Reme Mančester da gledam el jok?

  4. Gledaj, natovariće oni bornmut sad kad je čelzi kiksnuo xd

    Ne znam, ja ga sinoć gledao, tmuran jako, nesumnjivo dobar film, dobra gluma, dobra priča i sva ta atmosfera, ali nije da me je razneo sad da pet dana mislim o njemu. 7.5683/10

    Ko je reme ja nisam

  5. Ne verujem da ce biti nesto posebno zanimljiva tekma, bornmaut u losoj formi, dace siti 2-3 gola pa ako mislis da je vredno to gledanja onda gledaj

  6. Kasniš, prijatelju, cela 2 minuta, i jako ti je bedan skeč mogu ti reći.

  7. Koliko bednu skečinu ste bacili axaxaxax
    Skinuo sam ga juče i uđem na fejs malopre vidim Prov kuka nešto da ga je bacio u depru i da zbog ovakvih filmova ljudi gledaju serije
    Gledaću verovatno jebaj ga

  8. boh,gledaj jer shomey u njemu glumi,samo zbog toga,inace je smorcina

  9. Koliko glavu ima u filmu? Je l istina da kamera dodaje na veličini?

  10. Hahah jeste sramotno jbg

  11. da ne spojlujem sad xd

  12. Lion dobar baš, onaj mali opasnu facu ima haha neki Tijago Silva sa manjim usnama i više romske krvi

    Meni još Manča i i ovo Gibsonovo pucanje ostali od oskarovaca

    inače, ko želi senzualno da se opusti uz intrigantne lezbejke neka gleda ovo - http://www.imdb.com/title/tt1263750/?ref_=nv_sr_1

  13. Koje iznenađenje kad sam video Metjua Broderika u Mančester baj d siju, zaboravio sam da je taj čovek živ uopšte. Mančester jedina filmčina u konkurenciji a nisam još samo gledao onaj sa crnkinjama.

  14. I keva Džimija Darmodija solidno propala čini mi se.

  15. Upravo gledam Manchester by the sea, najgluplji najsmorniji film ikada

  16. http://www.imdb.com/title/tt2119532/

    Otprilike sta sam i ocekivao od Gibsona.Patetika,patetika i jos patetike.Dijalozi su blago retardirani i predvidljivi,radnja je osrednja ka zalosnoj.Scene rata su ok uradjene ali ne sad ne znam koliko dobro pa da kazes moze vizuelno kao vrhunski ratni film.Ili je samo patetika sjebala sve. Prekinuo sam negde pola sata pred kraj kad je poceo da pomaze japanskom vojniku.Nepreporuka

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.