Dakle, filmovi

  1. vise zadovoljstva nadjem u jednoj knjizi nego u 2 picke.sta je sex ako ne puko zadovoljenje fizicke potrebe.ne kaze se zena je covekov najbolji prijatelj nego knjiga ili pas.dokle cete vise da igrate kako zene sviraju bednici.sigurno se i oblacite u skladu sa njihovim zeljama.kad sam video u casopisu mans healt da daju savete muskarcima kakvo drzanje da imaju da bi privukli zene, bukvalno pise kako da postavi covek noge i ruke kad sedi i kad stoji, kad sedi mora da se rasiri a za stajanje je dobro da mu ruke bude prekrstene ili na bokovima, doslo mi je da ih izvredjam i ponizim ali nisam.umrite svi vi koji ,,radite na sebi,, da bi bili dopadljivi zenama a ustvari radite protiv sebe.jebali vas alfa muskarci zajedno sa pravim radnim muskarcima.ja ne radim nista godinama i kad me neka pita kako to da ne radis kazem da necu da radim onda ona pomisli da sam lencuga.htela bi radnog muskarca koji ce da joj napuni punu sobu cipela.evo sad je popularan kopaonik, sve moraju da odu na kopaonik da bi pokazale drugima kako zive punim plucima i uzivaju u zivotu a ko ih vodi na kopaonik-penzioneri iz nemacke-oni se ne vide na slikama.meni treba fina i skromna devojka ali takva izgleda da ne postoji

  2. Tebi treba jedna motka u glavu budaletino.

  3. ti si se nasao prozvan jer si papucarcic bedni.danima si pricao na forumu o nekom satu koji treba da poklonis zeni, valjda si strepeo dal ce da joj se svidi.bezi bednice u pizdu materinu, bolje pazi sta pricas.za par dana dolazim u bg nemoj da te potazim tamo i bacim pod trolejbus

  4. cuo sam da cak i koznjak nosis da bi licio na one smekere iz debilnih novina koje zene citaju.pravi muskarac ima koznjak i bradu od dva dana.igras po svadbama dokazujes se kako dobro znas da igras kolo, ne skidas kez sa lica, sve to da bi te neka pogledala.eto kakav si bednik.mozda mozes neku curku da nahvatas na te fore, samo curku i mozes, kladim se da nikad nisi imao devojku pametnu i fakultetski obrazovanu a ja jesam 4

  5. ja sam ono sto sad zovu usamljeni vuk.radije cu da citam kosrija nego da slusam neku curku kako nekog olajava ili njene zelje i prohteve

  6. Jbg, labokv, nađi neku koja voli da čita. I obavezno zaštita - kondom na knjigu ili ništa!!!!

  7. Ovaj post je za da pokvasimo konopac i udri

  8. kondom na knjigu ili ništa!!!!

    oO

    :O

  9. Odgleam Silenc kurčinu. Jebeni Bs ne podržava AC3 zvuk. I šta sad ja da radim???

  10. Nema sile. Ja koristio BS. Neki kodek ti na računaru jebe. Ili probaj VLC plejer.

  11. odakle ovaj priliv morona na ovoj poštovanoj temi

  12. http://www.imdb.com/title/tt0369702/ -mar adentro(sea inside)
    većina je sigurno gledala, ali ako neko nije, obavezno
    lik(ludi ubica iz nou kantri for old men) skoči sa stene u vreme oseke kad joj vreme nije, polomi se ko pička i ostane paralisan od vrata naniže. 20 godina leži u sobi i njegova sirotinja od familije ga izdržava, snaha mu briše bulju a nećak mu sklapa neke izume kako bi mu olakšao patnju. Al za čoveka, to nije život i on pozove advokaticu(dijegova žena iz seranova) kako bi se izborio za pravo da umre, tj eutanaziju.
    Odlično ispričana priča, dinamična i puna flow-a iako je snimana na 2 3 lokacije sa dosta malo likova. I Bardem i lusija ojebali mame s glumom. Pokreće filozofske i ljudske teme ali na nimalo pretenciozan niti naporan način.
    Malo magičnog realizma tipa birdman, prelepi kadrovi prirode španske porajine korunje, koja je severno od portugala i izlazi na more, deo je katalonije.

    Mada saa od dosta ljudi čuo da ne vole filmove sa bolesnim ljudima, to ih nešto isparanoiše nemam pojma, al šteta da propuste odličan film zbog toga

    http://www.imdb.com/title/tt1164999/?ref_=nv_sr_1 - biutiful
    E, ovo je već malo tvrđa priča. Tvrđa u smislu domaći film tvrdđa, ono, depra, beznađe, gudra, mrtvi kinezi ,rak prostate i to

    A i nisam potpuno oduševljen filmom, mada mu dajem visoku ocenu jer stvarno ima kvalitete, sig ga neću opet gledati. najveća zamerka je nedostatak dinamike, oduži ga brt, dosta nepotrebnih scena.
    Al ko može da izdrži, nek gleda, lep je film stvarno, zanimljiv i originalan

  13. E Labokv ćilmo je iz Niš, bio je na rekreativnoj u Bgd samo do Prokopa, kad su za Čanj išli... Tamo ga traži da ga prebiješ a sve si pogodio momčino žene su samo za kujinu i podase.

  14. kuratore dijabolo sto si prepricao ceo film

  15. Hahahahah kakav debilko

  16. koji film brt se drogiraš

  17. http://www.imdb.com/title/tt1211837/ lepo iznenadjenje, bio mi je bolje nego sto sam ocekivao.radnja ima lep tok
    http://www.imdb.com/title/tt1225290/ nije nista poseebno ali ima finih momenata

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.