Dakle, filmovi

  1. Kakva je govnurda od filma Get out.

    +1

    http://www.imdb.com/title/tt0857191/?ref_=login
    Kakva filmcina.

  2. Hangman nije baš oduševio, al opet je Al Pacino likčina..
    Say hello to my little friend ;)

  3. Meni je ok film onaj sa onom ženom sto odseče sebi jezik a onaj lik je juri kroz ceo film.

  4. Koliko delova imaju avendžersi? Pogledao bih to sad recimo nisam nikad jbg
    Ima The Avengers
    Ima Avengers Age of Ultron
    Ima Avengers Infinity war

    I plus niz fimova koji se vrte oko Avendžersa: Antman, Spiderman, Thor, Ironman

  5. ево баш сад гуглао, овај трећи излази у мају тек, антмена сам гледао, ајронмена исто, тора ћу оба да скинем сад (ваљда два има ако сам упућен) и авенџерсе та два дела, а кад смо већ ту, где је сад ту капетан америка, он је исто марвелов, зар не? и ваља ли онда да гледам тора и капетана америку прво, па онда авенџерсе

    е да и доктора стрејнџа сам гледао нешто баш и нисам похватао око тих реликвија чини ми се баш зато што сам испропуштао све ово, али ок филмић опет за убијање времена, пред спавање

    едит: а јебате па ту је и фантастична четворка са пар делова и хулк и ко зна шта још а да не знам па кад да одгледам ја све то хронолошки, треба ми 3 месеца

  6. Gledaj pije to vodu
    Ubices vreme solidno

  7. па тако нешто сам и ја размишљао брт па није то тако лоше

  8. Nije. Ne trebas da se lozis sad na to nesto da bi gledao
    Ide to lagano sta

  9. Wind river los nije, mada nista novo, onako standardan triler

  10. The Snowman je goli kurac. Da se neko ne bi zajebao i pogledao. Mozda zato što je knjiga x puta bolja, ne znam.

  11. The exorcist
    Rosemary's baby
    vrlo slicni filmovi meni po vajbu, vanvremenski

  12. Opasni pahuljice, mozda bi i The omen mogao tu da se nade.

  13. ako ima neko listu svih filmova ikada snimljenih u word dokumentu, neka mi šibne u pvt

  14. E batke evo samo još par sati dok je završim, baš sam sad stigao do 1997. godine i nećeš verovati koji sam film upravo ubeležio u listu. Jeste jeste badi pas košarkaš to je

  15. Какво је нови Блејд ранер квазиинтелектуално, досадно смеће, то је јебено страшно. Јебено пола дијалога као коељо да је писао. Шупичку материну.

  16. I da l ste realni da pljujete superherojske filmove? Suština tih filmova je da budu zabavni za ubiti vreme, i u tome uglavnom uspevaju, i to je okej. Ova sranja koja se prodaju kao ozbiljni filmovi, a zapravo su gola kurčina treba pljuvati.

  17. Napisao sam vec to brate sve ok

  18. Ja za Novu godinu tradicionalno gledam Nolanove Betmene. Prvi, Batmen begins mi je omiljen.

  19. https://en.wikipedia.org/wiki/Lists_of_films

    Nije u vordu, jbga, ne valja. A i sigurno fali neki film koji nije onako, kvaziintelektualan, nego baš-baš intelektualan.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.