Dakle, filmovi

  1. Sta gledas Betmena jesi debil? Ne znam kako ljudi mogu biti toliki degeni da gledaju neka nerealna izmisljena sranja kad ima toliko zanimljivih filmova o stvarnim ljudima o stvarnom zivotu

  2. Maestrov mamac broj 204728

  3. Dunkirk je okej, tipa između 7 i 8, što ga čini možda i najboljim Nolanovim filmom. Ima dosta rupa u scenariju i pola filma deluje kao dokumentarac, bez ikakve radnje, ali je okej snimljen i na kraju nije loše odrađen.

  4. Slazem se sa maestrom, nadam se da se ne šališ. Vrijeme je neobnovljiv resurs i sigurno ga necu trošit gledajuci neke superheroje koji se šibaju do besvjesti. Bolje pogledat neki kvaziintelektualni film i zajebat se ako treba, nego u startu gledat besmisleno sranje. Moje misljenje sorry.

  5. Ne znam kako ljudi mogu biti toliki degeni da gledaju neka nerealna izmisljena sranja kad ima toliko zanimljivih filmova o stvarnim ljudima o stvarnom zivotu

    гледа сенке над балканем

  6. kad ima toliko zanimljivih filmova o stvarnim ljudima o stvarnom zivotu

    Nemanjići?

  7. Đangova osveta Rts 1

  8. Saake vidim da cemo se lepo druziti ovde

  9. Mala digresija - sećam se kako su svojevremeno svi pljuvali naš prevod za Pulp Fiction - "Petparačke priče".
    Realno - ne može bolje da se prevede.

  10. Svakako Maestro :)
    Che-vu - meni se više sviđa ona verzija Pakleni Šund (sad ne znam jel to hrvatska ili srpska)

  11. Saake - možda je i lepša, ali precizniji je prevod "Petparačke priče".
    A sećam se svi su pljuvali kao nema veze sa originalnim značenjem.

  12. Bukvalno sam juce gledao djangovu osvetu na pink 2. Samo ko je iskreno voleo zenu moze da razume film

  13. Ja sam preko nekoliko žena voleo iskreno. A i sada ih volim.

  14. Dobar django zaboravio sam koliko jebe

  15. Odlican ovaj cudan neki humor
    Dopadam

  16. Django drugi najbolji film u poslednjih 5 godina, posle Sing.

    http://m.imdb.com/title/tt3470600/

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.