Prijava

PIČKO!PIČKO!PIČKO!MALA UMOBOLNA PIČKICE MUTAVA, ODGOVORI MI NA PITANJA AKO SMIJEŠ, MAMU SAM TI PREGAZIO KURCEM BEZ BROJ PUTA I SUPER JOJ JE PIČKA, DOBRO GA PUŠI STARA KURVETINA

Juzni vetar (2018)
Zavrsio sam gledanje upravo, drugar prosledio neki link, ako jos nekom treba neka me cima. Da budem iskren, ispunio ocekivanja, mislio sam da je zesci tres, ali odskace.

U nastavku su moja misljenja uz mlake spojlere ->

Prva stvar koja mi je odmah upala u oko su psovke koje su jako, jako usiljene u filmu, znaci svaki dijalog za koji nisu bili sigurni sta da stave, stavili su psovku. Sto rece Apofis jednom, imao je predispoziciju da bude do jaja film da nisu scenario dali detetu da pise. Na nekim scenama totalno nepotrebno ubaceno, osecam da je Glogovac isao u crkvu nedeljama da se ispoveda posle recenica da ce Sofiju jebati 10 dzankija i "bice sperme ko pleve". Jednostavno to nije on. One frazice sa Bercekom takodje malkice usiljene, tacno se vidi da su ubacene da bi bile citirane na instagramu.
Fazon:
"jedes li dzigericu?
-Ne jedem, stvarno.
-Ipak je cuvaj!"

Druga stvar koja upada u oci jeste kič, ali taj kič zapravo i donosi popularnost filma jer smo Srbi jelte. Ajde okej bugarska verzija pesme "Luda za tobom" jeste zarazna i bolja nego Brenina. Posle ide Rasta, sto je donekle i ocekivano, ali Zare i Goci hahahahah nidje veze. Jos plus pojavljivanje Mikrija lol.

Treca stvar - gluma. Glogovac klasa. Iznad svih ubedljivo. Za rukav ga vuce i Bjelogrlic iako mu ne stoji ovo "podmladjivanje". Sto bi rekao Glogovac "Hipiče matori". Zika isto mlak, verovatno zbog uloge. Ostali tu i tamo. Za divno cudo nisam osecao transfer dok sam gledao Bikovica, verovatno mu je uloga takva da sam uvek bio na njegovoj strani pa nisam toliko obracao paznju na to njegovo "glumljenje glumca". Baća, Bikovicev drug, je blamantan koliko je i Slavisa Curovic iritantan kao pojava. Inspektor takodje.

Sve u svemu, gledljiv film i pravo je osvezenje u moru ovih govana poslednjih godina, pogotovo u ovom zanru. Tema filma je zanimljiva i drzi paznju, ima par lozackih scena koje ce klinci vec sutra da upraznjavaju.
Da li bih dao pare da ga gledam u bioskopu? Bih, i verovatno cu i ici ovih dana, taman da pomognemo razvoju srpske kinematografije lol. A i realno, ako bih birao koji cu film od novijih da odgledam, to bi bio ovaj. To je to

Ovo je doslovno moj utisak nakon filma. U potpunosti se slazem.

Da li je neko gledao nesto od Lucina Viskontija? Vec duze vreme ga odlazem i bio bih zahvalan na utiscima. Konkretno, hteo bih da gledam Leoparda.

А дај линк овде ја бих волео да погледам пуцачину

Leopard je bas mlak film, ali onako bas mlak i precenjen.

Извините, господо. Турет ме јебе вечерас мало.

Одгледао управо Фантастик бистс, крајмс оф Гриндевалд.

Е овако, филм је солидан, ништа више... нешто типа Авенџерс инфинити вор, снимљено само да се дочека следећи наставак. Има пар грешака у филму, ликови одступају од Хари Потера, поготово лик Дамблдора, али опет, млађи је био тад, ко зна какав је враголан био.

Интересантан заплет на самом крају, мада не знам како оно објаснити јер је тај дио објашњен баш добро у књизи Хари Потера, и одскаче страшно од њега. Зои Кравиц објаснила улогу <3

Leopard je bas mlak film, ali onako bas mlak i precenjen.

a Viskonti generalno?

Nisam gledao dalje, ali planiram Rocco and His Brothers

ovaj novi dvejn d rok dzonsonov film sa kulom u plamenu je jebena havarija hahahahahaha

ovaj novi dvejn d rok dzonsonov film sa kulom u plamenu je jebena havarija hahahahahaha

Zamisli sta bi tek radio da su mu noge na broju :)

zabezeknut sam bio u par navrata evo kunem se u mog dzukca

Jel moze preporuka za neki bas kvalitetan film sa istorijskom tematikom (pozeljno 18/19. vek, ali i drugi periodi dolaze u obzir)?

Dajte imdb linkove molim vas,mnogo tesko je traziti filmove kad tako pisete na srpskom engleski.

Daj meni taj link Juznog Vetra molim te.

kakav link čoveče, mrš u bioskop

Ako dodje do toga,moracu,mada radije bi ovako,volim sam da gledam film vise nego sa gomilom.

Cak i vise nego sa ribom ili ortakom.Imam osecaj da mi gledaju u facu i cekaju reakciju,moram usiljeno da reagujem i ne mogu da se skoncentrisem na film.

Le Samourai sa Alenom Delonom dobar filmic 8/10