Prijava

Tesko ali probaj naci medju gomilom skemova i virusa.

Idem spavati a ako je problem link koji sam okacio neka obrise neki moderator ili neko kome smeta neka kaze nekom moderatoiru da obrise.

Brate link radi skk, sad sam usao. Ako zabada film na 58 sek stavi na pauzu minut pa nastavi. Radi link 100%

Ma jok,ako imas spor net nece to pomoci uopste.Nego to je jedini koji je preziveo da ja znam za njega.

ja ga skinuo, radi bez problema, doduse uz urezan ruski prevod.

Bugarski.I kod njih je popularan valjda.

Valjda jer je njihova mafija u filmu pa se loze :)

Inace da pohvalim film.
9/10
Apofis se verovatno smeje sad i razumem ga zasto i ne zameram mu,ali ja sam doziveo taj film kao 9/10,jbg.

Jos nisam stigao da odgledam, ovih dana cu. Sto bih se smejao tvom misljenju covek. Ja nemam neka velika ocekivanja, samo da nije isforsirana kopija americkih krimica.

Pa zato sto 9/10 je ocena za masterpisove u samom vrhu istorije konematografije,a ja je dajem Juznom Vetru :)

Pa i nije da nije malo isforsirana kopija americkih krimica,ali inace domaci filmovi su uglavnom barem malo kopije.

Sta ima veze, i ja sam lupio 10tku na primer filmu Incognito (1997), mozda nije masterpis po nekim standardima, ali po mojim jeste. :)

Južni vetar je previše izreklamiran, i svi ga hvale, ali ne zbog toga što je toliko dobar, već zato što i nema je*enu konkurenciju kod nas, s obzirom koliko izbacimo filmova u toku jedne godine.
MINUS: Previše psovki, i nekih "smešnih" dijaloga.
PLUS: Odlična gluma Nebojše Glogovca, i specijalni gost pijani Berček.
Sve u svemu, baš previše nafuran, po mom skromnom mišljenju nije zaslužio da se toliko do nebesa hvali.

Мора чекам 4 сати да одлгедам филм до краја фор фри, то ћу сутра тј. данас, иначе глумачка екипа крем, псовке одиста мана велика..

A jeba mu mater sad vidim da su istekli ovi linkovi. Kucajte samo South Wind online, izacice 10 sajtova, meni radi svaki, cak i na filmovi.ws i na popcornu srbija

Little Miss Sunshine leeep film, bas onako pitka dramakomedija

Хвала другарима Апоу Хелсингу и Јамајчанину на прослеђеним пвтовима јужног вјетра, одгледах га, добар филм брате, нисам очекивао нешто вако од срба лудака, глоги покидао, диклић исто, дуле пацов кидалица свака част.

jel gledo neko The Man Who Shot Liberty Valance (1962) sa Dzimi Stjuartom