Prijava

Brt, ne možeš za taj film da napišeš da je sa džimijem sjuartom nego sa stjuartom i džonom vejnom ozb sad nije klasičan vestern nema puno akcije bavi se uspostavljanjem demokratije u američkim pripizdinama i rušenjem nekih mitova o divljem zapadu po meni odličan film moguće u top 3 Fordova i odgledaj ga.

Brt, ne možeš za taj film da napišeš da je sa džimijem sjuartom nego sa stjuartom i džonom vejnom

izvini brt, nisam hteo da ti povredim osecanja
listao sam stjuartove filmove jer ga gotivim bas, pa reko da vidim sta jos ima a da nisam pogledo
vesterne ne gledam previse, pa za ovaj film nisam ni znao, nisam ni obratio paznju na glumacku postavu
odgledacu definitivno, hvala na preporuci

Ne znam šta si gledao od filmova sa Stjuartom, gledaj obavezno Harvey ako nisi, pominjao sam ga par strana ranije i naravno svaku saradnju sa Hičkokom. I o anatomy of a murder, mr. smith goes to washington i the philadelphia story sam čuo sve najbolje ali nikako da ih odgledam stoje mi na vočlisti odavno već.

gledo sam vertigo, anatomy of a murder, rope, rear window i jos par manje popularnih filmova (i manje kvalitetnih moram reci)
ne znam sto sam krstio coveka dzimi stjuart kad se zove dzejms jebote

stare komedije mi ne leze (narocito romanticne komedije), tako da ne verujem da cu u skorije vreme gledati to sto si preporucio, ali the man who shot liberty valance cu vec veceras

Se7en одгледајте

Se7en одгледајте

gledo dva puta jos davno, kvalitetan film, bar u toj svojoj holivud-trazenje serijskih ubica kategoriji

Ima makaronac jedan dobar opis filma Denzela Vašingtona, ne mogu se sjetiti imena jbg.

gledo dva puta jos davno, kvalitetan film, bar u toj svojoj holivud-trazenje serijskih ubica kategoriji

Иначе не волим такве уопште али овај је најбољи из категорије. Кад Морган глуми мора да ваља

ako bi jos jedan delimicno u tom fazonu, gledaj Zodiac

Ovo ko predskolsko, preporucuju se vertigo I zodiac jbt

dobro gamby, jebote, nisu svi odgledali 5000 filmova za zivota

90% populacije verovatno nije ni culo za vertigo

Mi smo ta ekipa koja jeste cula za taj veoma underground film.

Nastavljam da gledam starije filmove u zadnje vreme, remek delo, pogotovo za vreme kad je snimljen makar par decenija ispred svog vremena. Jedino nisam mogao da ne razmišljam kolilko li je glumaca i statista koju godinu kasnije glasalo nacional-socijaliste lol
ustvari nelol.

https://www.imdb.com/title/tt0022100/

koji je baja ovaj Fric Lang

Everest

Po istinitom dogadjaju. Danas sam ponovo odgledao, preporucujem

Sergeant York

Citao davno u Zabavniku o ovom filmu, konacno odgledao. Dobar, po istinitom dogadjaju je, drzi paznju bas. Gari Kuper pokidao.

Edit. Helsing meni taj nije legao uopste. https://www.imdb.com/title/tt0379557/ ovaj mi je mnogo bolji na slicnu temu.

upravo odgledao u bioskopu Bohemian Rapsody
https://www.imdb.com/title/tt1727824/?ref_=nv_sr_1
Nije loše, ali bilo bi mnogo bolje da se Brajan Mej nije petljao previše, da su dozvolili Boratu da odglumi fredija (odradio bi kvalitetno, ima šmeka i za dramu nije totalni lakrdijaš), i što je još svesno gurao priču o celoj grupi umesto da bude fokus na Merkjuriju i njegov život van scene o kome se slabo zna. Sve u svemu preporuka, čak i ko nije ogromni fan, ali kao obavezna lektira pred gledanje - jutjub klip sa Live Aid nastupa, koji je centralna tema filma i vrhunac dvočasovnog krešenda. Samo zbog tog dela vredi odgledati jer je u završnom miksu vokala korišćen i originalni glas Fredija i vrhunski je sve uklopljeno.

Minus za debelu u publici koja je javno negodovala scenu gej poljupca koja traje 5 sekundi. Užas, Užas,... o jebem ti načose i džak kokica, dovoljno si i mljackanjem smorila.

Inače Brajan Mej je gurnuo u stranu Merkjurijevo realno promiskuitetno ponašanje i divljanje po amerčkim gej klubovima, tone droge, pića... uskratio je realizma publiku da bi lik koji tumači njega dobio koji minut više.. Debela bi presvisla da su to predstavili stvarno kako je bilo.

Што је са Веномом, испрати ли га итко>?

https://www.imdb.com/title/tt0379557/ ovaj mi je mnogo bolji na slicnu temu.

nisam cuo za ovaj film ali odgledacu ga sigurno. vec je u torentu

Pogledah sad Game night, nije los film za kokice