Prijava

Načinom kurcem u pičku od pozadi

ajde filmofili iskopajte neki film o jeleni karleusi

Jel gledate ovaj film o Putinu. Samo čekam kad će ga ovaj pita "kako ste upoznali Arkana"

Не гледам телевизор још од '05-те.

Pa vidi se da si porpilično zaostao.

Ja posle ovog filma, utonuću mirno u san i sanjati kako me Putin bezbrižnog ljulja u naručju kao bebu.. a Boško Obradović gleda tu scenu i PLAČE. Onda će se Putin pretvoriti u Supermena i poleteti ka nebu da me odnese u obećanu zemlju majku Rusiju, dok nam Boško sa zemlje dobacuje...
A DE BEŽIIIITEE

Moram za šugavi Beograd da dam podršku Putinu. Napisaću markerom na grudima gde je srce..

ПУТИНЕ...
...УЗДАХ...
МАЈСТОРЕ.

I poneću jedan transparent.

ЈЕБИ НАМ ПРОФОВУ ЖЕНУ ПУТИНЕ

Ма батали то. Мој ти је савет да кренеш да слушаш локалне радио станице. Могу ја да ти продам грундигов радио из 95-те. Ради одлично. Не сецка ни мало. Можеш комотно да слушаш Рада Лацковића.

Ма да, кад смо код Путина, није да не бих волео да видим његове мошнице у природној величини. Путинове мошнице имају неку посебну врсту биоенергије. Путинове мошнице су енигма чак већа од полне оријентације Божа Врећа.

Al si ti neki umatičen, jbt..

Уматичен, као што ми име каже.;)
Матични Батица ака Батични Матица ака Брут.

Au poste/ Keep an eye out (2018)

https://imdb.com/title/tt7156222/

Najnoviji film Quentina Dupuixa, režisera čiji filmovi zvuče kao miks stvaralaštva braće Koen i imenjaka mu Kventina Tarantina. Tako zvuče, a puno su bolji od toga kako to laskavo poređenje zvuči.

U zadnje vreme sam u fazonu gledanja špijunskih filmova. Da ne bih otvarao novu temu, koje je vase misljenje:

Da li su Bourne i Mission Impossible franšize nadmašile Bonda. Iako su naravno njegova deca. Jer Bondu svaki 5. film može da prođe, a ove 2 franšize konzistentno izbacuju vrlo vrlo solidan kvalitet.

Мени су старији бондови сасвим добри, борна сам гледао сваког екстра су, а овог последњег се не сећам иако сам гледао, мишн импосибл у свом фазону немогуће ствари више забава код неких делова, последњи одличан, а Бонд, Скајфол ми није нешто и спектра нако.

Mogu da nabrojim maks 5 dobrih Bondova. Dok su skoro svi MI i Bornovi filmovi dobri.

А добро ја нисам баш нешто компетентан филмове, типа Апофис је за то оцењивање итд, ја сам бондове из досаде многе гледао и по више пута, као и Борнове и Мишн Импосиблове.

Гледао ко Суспириу? Овај нови римејк.
Не пратим толико Дариа Арђента. Да ли је боље гледати оригиналну верзију и све остале његове старе филмове или одмах кренути на римејк?

Најгори Бонд је овај последњи део са Данијелом Крејгом. Чак сам му и име заборавио, колико је очајан.

spektra последњи део

Мислио сам на скајфалл, спектра нисам гледао. Вероватно је он још гори.

А да скајфол и спектра су мени ништа спец, бјажи то