Prijava

Spremam se da gledam The Hudsucker Proxy od braće Koen? Da li je ko gledao? Mišljenje.

Plidu jasno mi je o kom se filmu radi, nego mi nije jasno da bi mu iko smanjio ocenu ne razumem prosto

недостаје нешто том филму гамби

brate o svakom filmu si samo izvukao po rečenicu sinopsisa sa imdb - a, ovde ljudi u jednom komentaru ispišu referat od 2000 karaktera ko iz pi*ke. Kakav ti je to specijalizovan sajt sa ukupno 3 recenzije od po jedan pasus. Nije to neka pomoć ako mene pitaš.

Krenuo sam pre mesec dana i sve radim sam a trudim se u svakom slucaju , pozdrav

Кад се већ рекламирамо и ја продајем домаћи кајмак, заинтересовани у пвт.

добро дечакуља кренуо пре мјесец дана, ево аутор Апопх би био мед и млеко за твој сајт, као и Селтик, наравно, колико пара толико музике.

Svaki početak je zeznut kad nemas niciju pomoc ;)

Trazim jedan film, ali se ne mogu setiti kako se zove. Radi se ja mislim o tome gde fazon se taj lik nesto zamerio jednoj zeni i ona je imala njegovu vudu lutku i bockala je, dok on nije otisao da se izvini... Ako neko zna, nek ostavi link, ili nek napise kako se zove

Мој баки из мале моштанице пита да му неко са вукајлије препоручи неки добар филм. Каже да воли фастенфироус и трансформерсе.
Скоро је добио телевизор и увео интернет.

Надам се да ће те помоћи мом бакију.

@nekoaa10 Радо бих ти помогао да ниси љотићевац.

Gde si batice, u kojoj si veterinarskoj stanici umatičen, jbt :D

Ако ти кажем, мораћеш да ме убијеш, јбт. :D

Ma opušteno, ne preferiram ovčetinu, gedža sam:)

Шта онда преферираш ако овчетину не преферираш? Пробај.:)

Prasetinu, jaretinu i rečnu ribu, tim redosledom, pa tek onda ovčetina:) Posno meso, odvalim but sa ovce, oglođem do koske i posle dva sata opet gladan, znači nešto tu NE ŠTIMA

Пробај беле бубреге. Ја већ 25 година једем беле бубреге по очуховом рецепту. Здрав сам ко дрен.

@gamby Ниси нам објаснио којим начином дељеш овчетину.

Ma jel ti to meni pokušavaš da prodaš muda za bubrege po ceni mlevenog mesa? Dečko, još ćeš krtine morati da zalivaš špricerom da bi mene zajebavo